Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum farklı ses çıkarıyor

Merhabalar Muhabbet kuşum yaklaşık dört aylık bir süredir kafasını kabartıyor ve dik durup bogazdan sesler çıkarıyor konuşmaya mı çalışıyor acaba yardımcı olursanız sevinirim

Ama daha küçük değil mi yaa dört aylık yaşından büyük hareketler yapıyor abaza 🤣🤣

hay maşallaaaah.🧿 kuş dediğin şöyle neşe saçacak yahu. benim erkek kuş da nereye koysak orada 1 saat boyunca hiç kıpırdamadan ve ses çıkarmadan durabilme özelliğine sahip.😂 herhangi bir rahatsızlığı yok, hep böyleydi, biz de onu o şekilde kabul ettik.😂 sanki sizinki babacık diyecek öyle bir şey duydum. neşesi bol olsun. 🥰

hay maşallaaaah.🧿 kuş dediğin şöyle neşe saçacak yahu. benim erkek kuş da nereye koysak orada 1 saat boyunca hiç kıpırdamadan ve ses çıkarmadan durabilme özelliğine sahip.😂 herhangi bir rahatsızlığı yok, hep böyleydi, biz de onu o şekilde kabul ettik.😂 sanki sizinki babacık diyecek öyle bir şey duydum. neşesi bol olsun. 🥰
Hahaha başımızın etini yiyor resmenn susmuyor bi konusabilse neler anlatacakk🤣🤣 ama inşallah kur yapmıyordurr yoksa yandık valla 🙃bu arada siz söylediğinizde farkettim ciddende babacık diyor haha

Ama daha küçük değil mi yaa dört aylık yaşından büyük hareketler yapıyor abaza 🤣🤣
3 aylık kuş bile kur yapar 🙂
Kıskanmış görünüyorsunuz 😂

Ekli dosyalar

• IMG_20230505_210305.jpg
    IMG_20230505_210305.jpg
    487.7 KB · Görüntüleme: 13
Bazıları dişi diyor bazıları erkek ama sanki büyüdükçe o beyaz kısımlar açık mavimsi bir renk alıyor gibi hareketleride dişiden çok farklı ama bir türlü netlestiremedim

Hahaha başımızın etini yiyor resmenn susmuyor bi konusabilse neler anlatacakk🤣🤣 ama inşallah kur yapmıyordurr yoksa yandık valla 🙃bu arada siz söylediğinizde farkettim ciddende babacık diyor haha
bol bol konuşun bu kuşla. sizinle 1 aya kalmaz muhabbet etmeye başlar, maşallah çok hevesli.😂

3 aylık kuş bile kur yapar 🙂

Kıskanmış görünüyorsunuz 😂
merve hanım sizce ne zaman yuvalık alınmalı? çift kuşlarım sanırım 3-4-5 aylık üçünden biri dşkngşkng ama bu kur sesini hep yapıyolar birbirlerine acaba ne zaman şey yaparlar ki

Geri