Muhabbet konusturma taktikleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kerimhan öztürk tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar benim 2 aylik bir muhabbet kusum var 3 haftadir konusturmaya calisiyorum kafesteyken bazen sesini degistiriyo konusmaya calisiyo belli ama konusmuyo sadece biseyler geveliyo bana taktik verirmisiniz nasil konusturabilirim

2. Sema ayaz

Sema ayaz Site Bağımlısı

Beğenileri:
    0
    özellıkle sabahları ve gece yatarken los ısıkta 15-20 dk hep aynı kelımeyı soyleyıp ogretmeeye calsıın. mesela ıcınde c harfı olanları cabuk ogrenıyolarmıs. babacık, canım .. tabı gun ıcınde onu severken yıne aynı kelımeyı soyleyın. ogrenene kadar tek bır kelımeye odaklanın . smdıden kolay gelsın :)

3. murataydın

murataydın Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ANKARA / KEÇİÖREN
    SADECE günde bi kac ssaat ilgilenıp bırakmayın . Sürekli aile fertlerinin oldugu ortamda bulundurun uyumasın ıcın ayrı sessız bi odaya koya bilirsiniz . aynı kelimeyi söyleyin sürekli .

4. memo35

memo35 Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Şırnak
    Eğer aynı odadaysan gece ışığı kapatınca iyi geceler diyip , sabah odaya girincede günaydın diyip alıştırırsan . Odaya ilk girdiğinde günaydın ,gece çıktığındada ise iyi geceler demeye başlar...

Sayfayı Paylaş