petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet konusturma taktikleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kerimhan öztürk tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar benim 2 aylik bir muhabbet kusum var 3 haftadir konusturmaya calisiyorum kafesteyken bazen sesini degistiriyo konusmaya calisiyo belli ama konusmuyo sadece biseyler geveliyo bana taktik verirmisiniz nasil konusturabilirim

2. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    özellıkle sabahları ve gece yatarken los ısıkta 15-20 dk hep aynı kelımeyı soyleyıp ogretmeeye calsıın. mesela ıcınde c harfı olanları cabuk ogrenıyolarmıs. babacık, canım .. tabı gun ıcınde onu severken yıne aynı kelımeyı soyleyın. ogrenene kadar tek bır kelımeye odaklanın . smdıden kolay gelsın :)

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    SADECE günde bi kac ssaat ilgilenıp bırakmayın . Sürekli aile fertlerinin oldugu ortamda bulundurun uyumasın ıcın ayrı sessız bi odaya koya bilirsiniz . aynı kelimeyi söyleyin sürekli .

4. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Eğer aynı odadaysan gece ışığı kapatınca iyi geceler diyip , sabah odaya girincede günaydın diyip alıştırırsan . Odaya ilk girdiğinde günaydın ,gece çıktığındada ise iyi geceler demeye başlar...

Sayfayı Paylaş