petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşlarım Kafesten Çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByST7 tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

kapılarını açtığım zaman ne kadar beklesemde çıkmıyorlar bu sorun 5-6 aydır böyle.haliyle çıkmaya çıkmaya uçamıyorlar.bi ara yem göstererek çıkarırıdım artık öylede çıkmıyor.elime alıp çıkarmak zorunda kalıyorum alışkanlıkları gidiyor beni sevmemeye başlıyolar bu sefer.koluma filan gelirlerdi artık zar zor geliyor.Bu kuşları nasıl dışarı çıkmasını sağlarım yardım.

2. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Sevdikleri oyuncak varsa onunla çağırmayı dene.

3. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

güncel......

4. Mana
    Gizli

Mana Guest

sevdikleri oyuncak, başka bir yem mesela dal darı veya çekirdek vs gibi. ya da kuş sesleri dinletin

5. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    muhtemelen ilk başlarda çok içerde tuttun hayvanları o yüzden alışkanlık olmuş onlarda ama kokacak bişi yok kafesin dışından elma vaya çok sevdiği bişi yedir bi süre daha sonra kapısını aç ve dışarıya çıkmaları için alçak bi sesle seslen 1 çıkmaz 2 çıkmaz 3 kesin çıkarlar.

6. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

yemek gösterince kapıya kadar geliyorlar kapıdan sonrasında dönüyorlar.hala alıştıramadım.

7. siz kendiniz elinizle çıkarmayı deneyin

8. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

o zamanda gittikçe bizde ürkmeye,sevmemeye başlıyor

9. başka yapacak birşey yok o zamanla alışır diyorum

Sayfayı Paylaş