Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Kızışmış mı?

Hayır benimkiler de öyleler hatta yumurta varken çiftlestikleri oluyor bazen fakat dişi devamında yumurtlamıyor

Hic bisey olmaz cok ciftlesmeleri daha iyi yumurtanin doluluk sansi daha yuksek olur simdiden hayirli yumurtalar.

Ilk yumurta tam 1 hafta sonra gelir numaralandirmayi unutmayin doluluk kontrolunde karistirmassiniz en azindan.

Bu arada çok şanslısınız ki kuşlar hemen anlaşmış. Benim de bir çiftimden hariç eve giren bir kuş vardı dişi ona 2 gün önce erkek aldık ama anlaştıklarına dair bir belirti Yok sadece bazen didişip bazen öpüsüyorlar o kadar yuva ya girme birbirlerini besleme vs yok

Bu arada çok şanslısınız ki kuşlar hemen anlaşmış. Benim de bir çiftimden hariç eve giren bir kuş vardı dişi ona 2 gün önce erkek aldık ama anlaştıklarına dair bir belirti Yok sadece bazen didişip bazen öpüsüyorlar o kadar yuva ya girme birbirlerini besleme vs yok
Vallahi evet sanırım bu konuda biraz şanslı çıktım ve hemen anlaştılar Şimdi yavru bekliyorum eğitmelik :) Darısı sizin kuşların başına :D

Vallahi evet sanırım bu konuda biraz şanslı çıktım ve hemen anlaştılar Şimdi yavru bekliyorum eğitmelik :) Darısı sizin kuşların başına :D
İnsallah ;) çıkan yavruların gelişimini tüylenmesini izlemek ele alıştırmak ve konuşturmak çok zevkli inşallah en yakın zamanda tadarsınız

İnsallah ;) çıkan yavruların gelişimini tüylenmesini izlemek ele alıştırmak ve konuşturmak çok zevkli inşallah en yakın zamanda tadarsınız
Hiç deneyimim yok o konuda ve çok hevesim var :) Artık siz değerli üstadlarımız yardım ellerinizi çekmezsiniz benden :p

Ayırma yöntemini dene yine anlaşamıyorlarsa dişiyi yada erkeği değiştir

Geri