petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarında patilerdindeki renk farkı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ZavaZinGo tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir merak ederim kuşların pati si farklı renklerde oluyor mesela komşudakı kuşun ayağı kapalı bir renk benim ise açık bir renke sahip ve bazen resimlerdede görüyorum o renk farkı nedir ırkı cins ne olarak değişiyor. ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

Bilen biri yokmu ?

#1 ZavaZinGo, 6 Eylül 2014
    Son düzenleme: 6 Eylül 2014
  2. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam ayakları yaş ile de alakalı ,elbet farklı faktörler de vardır. Güncel olsun diye upluyorum konuyu elbet uzmanlardan yorum gelecektir

3. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Yaş ile değil bence cünkü kuşcuda yavru kuşlarında benimkinden farklıydı açık kapalı olarak değişir yada ırk olarak değişiyor garip birşey cidden merak ediyorum.

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=11085]ZavaZinGo[/MENTION] yaşla alakası yok irkindan dolayı bendeki yeşil yerli var aya kahverengimsi ingiliz var acık ten rengi irkından dolayıdır yavruyken tıt ölene kadar aynıdır

5. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çok sağol.Benimkide açık renkli o zaman ingilizmi oluyor ?

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşun fotosunu yolaman lazım yerlide olabilir amam kırıklık vardır ila ingiliz olcak diye birşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

imzadaki kuşların ayaklarına bbak yeşil yerli ayagı kahverenhi erkeke ingiliz kırıgı beyaz ten rengi yavrusununda 1 inini ayagı kahverengi digeride ten rengi :)

Sayfayı Paylaş