Muhabbet kuşlarında patilerdindeki renk farkı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ZavaZinGo tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ZavaZinGo

ZavaZinGo Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Manısa
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir merak ederim kuşların pati si farklı renklerde oluyor mesela komşudakı kuşun ayağı kapalı bir renk benim ise açık bir renke sahip ve bazen resimlerdede görüyorum o renk farkı nedir ırkı cins ne olarak değişiyor. ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

Bilen biri yokmu ?

#1 ZavaZinGo, 6 Eylül 2014
    Son düzenleme: 6 Eylül 2014
  2. kaan1903

kaan1903 Profesyonel

Beğenileri:
    0
    hocam ayakları yaş ile de alakalı ,elbet farklı faktörler de vardır. Güncel olsun diye upluyorum konuyu elbet uzmanlardan yorum gelecektir

3. ZavaZinGo

ZavaZinGo Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Manısa
    Yaş ile değil bence cünkü kuşcuda yavru kuşlarında benimkinden farklıydı açık kapalı olarak değişir yada ırk olarak değişiyor garip birşey cidden merak ediyorum.

4. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    [MENTION=11085]ZavaZinGo[/MENTION] yaşla alakası yok irkindan dolayı bendeki yeşil yerli var aya kahverengimsi ingiliz var acık ten rengi irkından dolayıdır yavruyken tıt ölene kadar aynıdır

5. ZavaZinGo

ZavaZinGo Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Manısa
    Peki çok sağol.Benimkide açık renkli o zaman ingilizmi oluyor ?

6. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    kuşun fotosunu yolaman lazım yerlide olabilir amam kırıklık vardır ila ingiliz olcak diye birşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

imzadaki kuşların ayaklarına bbak yeşil yerli ayagı kahverenhi erkeke ingiliz kırıgı beyaz ten rengi yavrusununda 1 inini ayagı kahverengi digeride ten rengi :)

Sayfayı Paylaş