Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Alıştırma Günlüklerim

eğer önceki sahibinden travması varsa evet ısırabilir ama bu davranış atlatılabilir o sizi ısırdığında ani hareket yapmaz sevgiyle yaklaşırsanız. onun dışında büyük kuş saldırır diye bir şey elbette yok bence şansınızı deneyebilirsiniz o canı kurtarmak adına. özellikle de travmalı bir kuşsa sizi yoracağını söylemem lazım sabırla yaklaşmanız gerek çünkü. imkansız diye bişey yok ama zaman alabilir belki aylar.
Hocam tramvası hakkında net bir bilgim yok ama büyük ihtimalle öyle bir şeyi vardır. Eğitiminin alışmasının aylar almasından daha çok ölmemesi önemli

Hocam tramvası hakkında net bir bilgim yok ama büyük ihtimalle öyle bir şeyi vardır. Eğitiminin alışmasının aylar almasından daha çok ölmemesi önemli
o zaman kesinlikle almalısınız çok güzel bir şey yapmış olursunuz benim düşüncem.

Umarım öyle yapmış olurum hocam olurda ölümüne sebep olursam benim için üzücü olacak
şuan bulunduğu yerden daha titiz bakarsanız bu sizin suçunuz olmaz eğer bir şey olacaksa da son zamanlarını güzel geçirmiş olur. iyi düşünelim iyi olsun

şuan bulunduğu yerden daha titiz bakarsanız bu sizin suçunuz olmaz eğer bir şey olacaksa da son zamanlarını güzel geçirmiş olur. iyi düşünelim iyi olsun
Umarım öyle olur. Sizin günlükleri merakla bekliyorum bu arada :d

Geri