Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Cinsiyet Belirleme [YAŞ BELİRLEME]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu birazdaha yakın birde maviş olana bakarmısınız cinsiyeti nedir
bf31659f7b94640ebdd2dcece152707b.jpg
6fa6baa41f4b7e2f40dde6d22828f009.jpg

Masallah cok guzeller mavi erkek kus
Sarı bir yerden hediye gelmişti erkek diye heralde dişi çıktı, konuşmaz dediler iiyi ozaman yanına erkek alalım dedik shopcu erkek diye verdi mavişi teyit için sormuştum teşekkürler nasip olursa yavrularından erkek alırız onu eğitiriz bilginiz varmı bilmiyorum ama yavrularda alt kısımda deride belirgin erkeklerde 2 tane damar oluyormuş hiç karşılaştınızmı acaba

Sarı bir yerden hediye gelmişti erkek diye heralde dişi çıktı, konuşmaz dediler iiyi ozaman yanına erkek alalım dedik shopcu erkek diye verdi mavişi teyit için sormuştum teşekkürler nasip olursa yavrularından erkek alırız onu eğitiriz bilginiz varmı bilmiyorum ama yavrularda alt kısımda deride belirgin erkeklerde 2 tane damar oluyormuş hiç karşılaştınızmı acaba
Oyle birsey hic duymadim pekte saglikli bir sey oldugunada inanmiyorum cinsiyeti belli bir zaman sonra ceresinden belli oluyor zaten.sari kusunuzda bana göre erkek gibi parcali bir kus.bu turlerde cere zamn sonra mor veya koyu pembe oluyor bende baktim cok

Oyle birsey hic duymadim pekte saglikli bir sey oldugunada inanmiyorum cinsiyeti belli bir zaman sonra ceresinden belli oluyor zaten.sari kusunuzda bana göre erkek gibi parcali bir kus.bu turlerde cere zamn sonra mor veya koyu pembe oluyor bende baktim cok
Sarı ayak atıyor mavişe ne anlama geliyor[emoji15]

arkadaşlar bir türlü çözemedim bu kuşun ırkı nedir ?

Kusun bir aylık ve erkek :)

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanadı kuyruğu uzun cekoslavak o kus eminim bide yem yedir ona kursagi bomboş kalmis

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Bu sevimli arkadaşlar bugün geldi evimize çok çok iyi anlaşıyor ve birbirlerinin yanından hiç ayrılmıyorlar. Bu işte yeni olduğum için siz değerli deneyimli arkadaşlardan cinsiyetleri öğrenebilmek için yardım istiyorum..

Ekli dosyalar

• IMG_5038.JPG
    IMG_5038.JPG
    1,019.1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_5042.JPG
    IMG_5042.JPG
    662.5 KB · Görüntüleme: 40
Merhabalar öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Bu sevimli arkadaşlar bugün geldi evimize çok çok iyi anlaşıyor ve birbirlerinin yanından hiç ayrılmıyorlar. Bu işte yeni olduğum için siz değerli deneyimli arkadaşlardan cinsiyetleri öğrenebilmek için yardım istiyorum..
Disi bunlar ikiside

Disi bunlar ikiside
Eyvallah üstad bu ikisi dişi ise birbirlerini kaşımaları ve birbirlerinin ağızlarına yem kusmaları normalmidir.. Bu arada yetişkin ve kızgın bir erkeğim var farklı kafesteler nasıl hareket etmeliyim bilgilendirirseniz memnun olurum..

Ekli dosyalar

• IMG_5150.JPG
    IMG_5150.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri