petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu Esinden cok korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fatix tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. fatix

fatix New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaslar rainbow renginde 2010 haziran yumurta cikisli muhabbet kusum var , kusumda dogustan kanat ve kuyruk tuyleri cikmiyor , bizim kus ucmayi hic sorun etmiyor :) 20 kelimeye yakinda kelime biliyor , asil sorum
    Kusa zaman ayiramadgm icin artik es almaya karar verdim yine ayni sekil kulucka takibiyle 25 gunluk yuvadan lutino disi aldim sugan 40 gunluk ve ben egitim veriyorum yanliz bizim diger kus bunu gorunce cildiriyor:eek: ucamadigi icinde yerden yere atiyor kendini , ayri kafeslerde tutuyorum 6 ay kadar daha tutacagim bilgilerize ihtiyacim var tesekkurler iyi forumlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:19 -->-> Daha önceki mesaj 05:43 --

Yardimci olabilecek varmi arkadaslar ? :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. fatix

fatix New Member

Beğenileri:
    0
    :) 5 yasinda muhabbet kusumuzun tavranislari neden boyle acaba ? ben 5 6 ay kadar ayni kafese koymayi dusunmuyorum 2 kusu da Bu sure cok fazlamaidir erkek 5 yasinda disi sugan 40 gunluk iyi forumlar arkadaslar :)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence de koyma diğer kuşa ulaşmak için cildiriyor maşallah kuslariniza

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Keşke daha büyük bir kuş alsaydın, o zaman problem olmazdı. Dediğin gibi biraz beklemen gerek.

Sayfayı Paylaş