Karadeniz Pet

Muhabbet kusu Esinden cok korkuyor

fatix

Yeni Üye
Selam arkadaslar rainbow renginde 2010 haziran yumurta cikisli muhabbet kusum var , kusumda dogustan kanat ve kuyruk tuyleri cikmiyor , bizim kus ucmayi hic sorun etmiyor :) 20 kelimeye yakinda kelime biliyor , asil sorum
Kusa zaman ayiramadgm icin artik es almaya karar verdim yine ayni sekil kulucka takibiyle 25 gunluk yuvadan lutino disi aldim sugan 40 gunluk ve ben egitim veriyorum yanliz bizim diger kus bunu gorunce cildiriyor:eek: ucamadigi icinde yerden yere atiyor kendini , ayri kafeslerde tutuyorum 6 ay kadar daha tutacagim bilgilerize ihtiyacim var tesekkurler iyi forumlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:19 -->-> Daha önceki mesaj 05:43 --

Yardimci olabilecek varmi arkadaslar ? :)

:) 5 yasinda muhabbet kusumuzun tavranislari neden boyle acaba ? ben 5 6 ay kadar ayni kafese koymayi dusunmuyorum 2 kusu da Bu sure cok fazlamaidir erkek 5 yasinda disi sugan 40 gunluk iyi forumlar arkadaslar :)

Bence de koyma diğer kuşa ulaşmak için cildiriyor maşallah kuslariniza

:) 5 yasinda muhabbet kusumuzun tavranislari neden boyle acaba ? ben 5 6 ay kadar ayni kafese koymayi dusunmuyorum 2 kusu da Bu sure cok fazlamaidir erkek 5 yasinda disi sugan 40 gunluk iyi forumlar arkadaslar :)

Keşke daha büyük bir kuş alsaydın, o zaman problem olmazdı. Dediğin gibi biraz beklemen gerek.

Geri