Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu hakkında

• Konbuyu başlatan Semih demir
  • Başlangıç tarihi
Maltepede benim götürdüğüm veteriner muayene için 30-tl alıyor..vitamin i 10 liradan vermişti bize..ama pek kuş tan anladıgını da sanmıyorum..

Valla götürmeye de korkuyorum, yolda cıyak cıyak bağırıyor. Öyle, böyle değil :D. Bu şekilde bağırması neden ?, sadece beni görünce veya ayak seslerimi duyunca bağırıyor. yanına gittiğim de susuyor. Sizce özlüyor mu yoksa birşey mi istiyor ?

kuşla aranda bir bağ varsa sen anlarsın neden bagırdıgını..sana çok düşkünse ve bir süre görmedi ise görünce ötebilir, dışarı cıkardığında ötüyosa dışardaki kuşlara ötüyor olabilir v.s.yoksa hani kafasına göre de ciyaklıyor olabilir kuş sonuçta : )

kuşla aranda bir bağ varsa sen anlarsın neden bagırdıgını..sana çok düşkünse ve bir süre görmedi ise görünce ötebilir, dışarı cıkardığında ötüyosa dışardaki kuşlara ötüyor olabilir v.s.yoksa hani kafasına göre de ciyaklıyor olabilir kuş sonuçta : )

Bu gün farkettim bağırdığında yanına gidince can kulağıyla dinliyor :). Ben de dedim öğreteyim şuna bir kaç kelime daha :D. Sanırım birşeyler öğrenmek istiyor diye çağırıyor. Bu gün champion kuş yemi aldım sence iyi mi ?, yarın vitamin alacağım başka ne almalıyım ?, vitakraft felan diyorlar yeme kat, kanatlarını parlatırmış. Neler koyayım ?

Geri