Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞU İLACINI İÇMİYOR

Periboncuk

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşuma kursak mantarı teşhisi koyuldu, ilaç verildi. Suyuna ilaçlarını ekledim ama muhabbet kuşum çok çok az su içiyor ilaçları ona başka nasıl verebilirim, içtiği miktar ona yeterli olur mu, yardımcı olur musunuz?

Muhabbet kuşları çok su içen hayvanlar değildir zaten. Benimkilerin de içtiğini çok az görüyorum. Zorlamanıza gerek yok. O susz kalmayacaktır. İhtiyacı olduğunda içer.

Kusunuzda ne gibi belirtiler vardi?

Muhabbet kuşları çok su içen hayvanlar değildir zaten. Benimkilerin de içtiğini çok az görüyorum. Zorlamanıza gerek yok. O susz kalmayacaktır. İhtiyacı olduğunda içer.
Arkadasa katiliyorum benimkisi de cok az iciyor

Genelde ilaç kullanması gereken kuşların önünden saat 10 gibi su alınıyor sabah erken saatte takılıyor ki kuş sudaki ilacı yeterince alabilsin

Merhaba,
Hangi şehirde hangi veterinere gittiniz? İlacın adı nedir adını bilmiyorsanız bile rengi nasıl? Turunca ve kıvamı yoğun bir ilaç mı? Amphoteramisin ise ağzından da verebilirsiniz. Hafife alıncak bir hastalık değil.

Merhaba,
Hangi şehirde hangi veterinere gittiniz? İlacın adı nedir adını bilmiyorsanız bile rengi nasıl? Turunca ve kıvamı yoğun bir ilaç mı? Amphoteramisin ise ağzından da verebilirsiniz. Hafife alıncak bir hastalık değil.
Turuncu değil ikisi de şeffaf isimlerini maalesef bilmiyorum çünkü veteriner kendisi hazırladı ilaçları ve enjektör içerisinde bana verdi onları suyuna katıyorum

Geri