Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu katı sarı dışkı ve sümüksü şeffaf idrar

Sarımsaklı su veremedimm. Veterinere götürdüm. İshal dedim beyaz dışkısı var iç parazit olabilirmi dedim. Dışkısından örnek alıp baktılar iç parazit yok dediler. Ama kuşu vitaminsiz buldu vitamin verdi
Dışkı ya bakarak mı vitaminsiz dedi. Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Kuşun dışkısı nasıl

Dışkı ya bakarak mı vitaminsiz dedi. Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Kuşun dışkısı nasıl
Valla dışkı normale döndü şuan daha iyi. Kuşa baktığında dedi dışkısına mikroskopta bakarkende öyle dedi evet banada baktırdı hatta pul pul petek petek şeyler vardı dediki bunlar ne demek biliyomusun sahibim bana iyi bakmıo demek dedi maydonoz marul ver biraz yesin dedi. Diğer yanındaki veterinerde havucu rendele yemine koy dedi nemini alıp. İçinde 32 vitamin varmş bi kutu gösterdi şırıngayla verdi ilacı biraz suyuna karıştırıp veriyorum koyu sarımsı bişey . Poposunada baktılar dışkı yapışıyodu normal dedi yavru dedi. Sonuçta iç parazitten korkuyordum çıkmadı Allahtan . Bide raşitizmle alakalı bişeyler konuştular kendi aralarında

Son düzenleme:
Valla dışkı normale döndü şuan daha iyi. Kuşa baktığında dedi dışkısına mikroskopta bakarkende öyle dedi evet banada baktırdı hatta pul pul petek petek şeyler vardı dediki bunlar ne demek biliyomusun sahibim bana iyi bakmıo demek dedi maydonoz marul ver biraz yesin dedi. Diğer yanındaki veterinerde havucu rendele yemine koy dedi nemini alıp. İçinde 32 vitamin varmş bi kutu gösterdi şırıngayla verdi ilacı biraz suyuna karıştırıp veriyorum koyu sarımsı bişey . Poposunada baktılar dışkı yapışıyodu normal dedi yavru dedi. Sonuçta iç parazitten korkuyordum çıkmadı Allahtan . Bide raşitizmle alakalı bişeyler konuştular kendi aralarında
TM o zaman geçmiş olsun

Benim kuşumda aynı şekilde sulu diski yapıyor fotoğraftaki gibi veteriner sürekli vitamin verdi sorun devam ediyor sizin veteriner size ne önerdi tam olarak anlatırmısınız

Benim kuşumda aynı şekilde sulu diski yapıyor fotoğraftaki gibi veteriner sürekli vitamin verdi sorun devam ediyor sizin veteriner size ne önerdi tam olarak anlatırmısınız
Yeni konu açın yardımcı olalım

Benim
Kenardaki yemler yerde olan darı taneleri. Ben bu kuşu dün aldım petshoptan çok minik yavru ayağı çarpık diye dal darı yiyo iştahı iyi su içiyo yem yedi çok minik olduğu için uyuklaması normal mi yoksa hastamı anlayamıyorm bugür götürcektim veterinere eşimin işi çıktı yarın götürücem bu arada dün vitaform verdim bugün vermedim . Çok üzülüyorum petshopta kötü haldeydi. Benim kuşun tüneklerine cıkıyo camdan dışarı izliyo oyuncaklarla ilgileniyo filan tek şu dışkı korkutuyo beni

20200429-164858

Arada böyle yaptığıda oluyo
Benim kuşum da böyle yapıyo genelde ishali var geçmedi iki aydır. Veterinere götürdüm antibiyotik verdi ama işe yaramadı ne yapacağımı bilmiyorum yarın başka bir veterinere götürücem ama veterinerler pek anlamıyo kuşlardan:( sizinki iyileşti mi?

Bugün kuşumu çıkarmak için gittiğimde dışkısının yapıştığını ve sallandığını farkettim. Yakalayıp peçete ile aldım. Katı olan kısım tamamen sarı ve ortasında küçük bir kahverengilik var. İdrar normal renginde ama yapışkandı. Ekli dosyayı görüntüle 46375
Kafesine baktım gece böyle bir durum yaşamamış veya herhangi bir İshal durumu yok. Sindirilmemiş yem ile mi alakalı acaba?
Merhaba, benim kuşum da böyle sarı renk dışkılıyor. 2 aydır ishal Bazen böyle vıcık bazen de ortası sarı kenarları kahverengi oluyor sizin kuşunuz iyileşti mi sorununu tespit edebildiniz mi?

Bu konuda bahsettiğim kuşum öldü 1 ay öncee eski msjlarımı görünce çok kötü oldum😢😢😢

Merhaba, benim kuşum da böyle sarı renk dışkılıyor. 2 aydır ishal Bazen böyle vıcık bazen de ortası sarı kenarları kahverengi oluyor sizin kuşunuz iyileşti mi sorununu tespit edebildiniz mi?
Sadece bir seferliğine öyle yaptı hocam sonra düzeldi. Konu açmışsınız zaten yardımcı olurlar.

Benim

Benim kuşum da böyle yapıyo genelde ishali var geçmedi iki aydır. Veterinere götürdüm antibiyotik verdi ama işe yaramadı ne yapacağımı bilmiyorum yarın başka bir veterinere götürücem ama veterinerler pek anlamıyo kuşlardan:( sizinki iyileşti mi?
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3 4 tane dışkı yapsın bakalım.

Geri