Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu öterken vak vak diye ses çıkarıyor

Hüso

Yeni Üye
Merhabalar, Tatlı mı tatlı bir muhabbet kuşuna sahibim ötüyor neşeli bir kuş. Öterken arada "VAK VAK VAK VAK" diye ses çıkarıyor sebebi nedir?

Merhabalar, Tatlı mı tatlı bir muhabbet kuşuna sahibim ötüyor neşeli bir kuş. Öterken arada "VAK VAK VAK VAK" diye ses çıkarıyor sebebi nedir?
Sesi video ile kayda alıp youtube yükler ve linkini buraya atarsanız ne olduğunu anlamamız daha kolay olur.

Sesi video ile kayda alıp youtube yükler ve linkini buraya atarsanız ne olduğunu anlamamız daha kolay olur.

Hocam ses çıkartmasını beklemem lazım o zaman, Biraz geciktireceğim kusura bakmayın sabahlarını tüm enerjisini bitiriyor uçuyor kaçıyor. Sabah çekebilirim ancak.

Hocam ses çıkartmasını beklemem lazım o zaman, Biraz geciktireceğim kusura bakmayın sabahlarını tüm enerjisini bitiriyor uçuyor kaçıyor. Sabah çekebilirim ancak.
Tamam sıkıntı olmaz atabildiğiniz zaman atın bakarız :)

Hocam bir çok şeyi taklit ediyor aslında. Arada konuşuyoruz bizim gibi konuşmaya çalışıyor.
Özellikle de erkek kuşlar daha taklitçidir. Eğer erkekse dişiye göre daha çabuk konuşur. Konuşma eğitimi verebilirsiniz :)

Hahahha Haydarda mineral bloğuna yerim seni diyordu çok çılgınlar inş hep sağlıklı mutlu olurlar😇
İnşallah canım nice sağlıklı mutlu günleri olsun 😍 inşallah minnak torunlarımda olur ama işte yakışıklı oğluşumu beğenmiyorlar kaç tane eş değiştirdim ilk eşi çok yaşlıydı ,ikincisi çok fenaydı kaç tane eldivenle tutuyorduk malesef uçmayı da bilmiyordu 😔😁😁üçüncüsü hasta😔oğlum bir mutlu olamadi😁😔🙄

İnşallah canım nice sağlıklı mutlu günleri olsun 😍 inşallah minnak torunlarımda olur ama işte yakışıklı oğluşumu beğenmiyorlar kaç tane eş değiştirdim ilk eşi çok yaşlıydı ,ikincisi çok fenaydı kaç tane eldivenle tutuyorduk malesef uçmayı da bilmiyordu 😔😁😁üçüncüsü hasta😔oğlum bir mutlu olamadi😁😔🙄
Oyy kıyamam ben hiç eş olaylarına giremedim ama inş o günlerde gelir evin içinde beni bile kıskanıyor herkesten bir de eş alsak ben sevemem herhalde gelinimi hiç 🤣🤣

Hahahha 🤣🤣 kıyamam ya amaan mutlu olsunlarda bende bir ara ablamın kuşunu eş alacaktım ooo altın bilezikler mi istemedi,yeni kafes,folluklar kuş pastası 🤣🤣🤣masraflı iş oldu😂
Ben teyzemin kuşunu eş aldım oğluma yabancıya veremezdim oğlumu 😁😁😁 gelinim sap sarı oğlum sarışın seviyor 😁😁😁🤣🤣

Geri