Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu oyuncakla oynamiyor

Bersanreis

Meraklı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bnm muhabbet kusum var dun ona 2 adet oyuncak çingirakli bi adette agac dalina benzer tunek aldim ama ne tunegin uzerine biniyor nede oyuncakla oynuyor ne yapacagimi bilemedim

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sbsbs abi iyi dedin abi daha yeni farkettim konu acicamda kusum mantar biliyosun gagasinda gecmesine az kaldi yani ben Allah in izni ile 3 gune kalmaz diyorumda şey tuylerini kasirken sirt tuylerinle kuyruklarinin birlestigi bi yer var sadece beyaz tuy var kisa ama onlari kasiyo sora basini suruyo anlamadim

Sbsbs genclerin dilinde gulmek demek abi bide bn ilactan degil o kisa beyaz tuyleri neden kasiyo onu anlamiyorum acaba bisimi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:43 -->-> Daha önceki mesaj 08:37 --

0185534c03f9e5c1df972f6239d31750.jpg
levent abi tam o beyaz kisa tuylu noktayi kasiyo sorada basini suruyo

Kakası poposuna, tüylerine yapışıyor olabilir mi? Sindirim sistemiye ilgili bir hastalık ta olabilir.
Belki de hiç endişe edilecek birşey değil. Kuşlar kaşınır genelde.
Banyo yaptırt. Su koy kafese kendini yıkasın haftada 2-3 kez. 10 gün kadar takip edersin, kaşınma azalırsa ne ala, devam ederse bir veterinere gösterirsin.

Son düzenleme:
Peki abi banyo yaptiriyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:32 --

Abi banyo yapmiyo esek sipasi ama alttan suya atlayip cikti banyo yapmadi kasinti banyodan sonra 2 kere yapyim

Peki abi banyo yaptiriyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:32 --

Abi banyo yapmiyo esek sipasi ama alttan suya atlayip cikti banyo yapmadi kasinti banyodan sonra 2 kere yapyim

Biraz sabir :)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamın aleyküm arkadaşlar bnm muhabbet kusum var dun ona 2 adet oyuncak çingirakli bi adette agac dalina benzer tunek aldim ama ne tunegin uzerine biniyor nede oyuncakla oynuyor ne yapacagimi bilemedim

Şakir Reise bundan öneririm Daha iyi kaşınır ;
:D:D

EDİT gülmek istiyosan hahahaha diye gül
Ha ben hunhharca gülmek istiyom diyosan asfsfafsfgfgafgfgfg:Rgardgdfb diye gülebilirsin :D:D

Son düzenleme:
Ahahaha iyiki yasitimi buldum yakalim bu forumu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

Hocamm muhabbet kusumun kasidigi yerede mantar bulasmis olabilirmi

Geri