Karadeniz Pet

Muhabbet kusu solunum problemi

Merhaba
Bugun cok sukur avıast buldum suyuna kattım 3 yudum ıctıgıne de sahit oldum. Fakat gectıgımız iki gune gore hırıltısı arttı ve nefes alısverısı daha hızlandı gibi. Videosunu yüklemeye calısıyorum fakat hata veriyor. İlacın daha etkili ve cabuk etki etmesi ıcın direk agızdan verilmesi uygun olur mu onu boyle gordukce cok uzuluyorum

Videoyu YouTube üzerinden yükleyebilirsiniz.
Ağızdan verilmeye uygun olduğunu hatırlamıyorum uygunsa ilacın ambalajında zaten yazar. 5-6 gün ilaca devam edin. Gözlemlerinizi buraya tekrar bildirin. Zamanla azalacaktır inşallah.
Ayrıca akşamdan suyu çekip sabah koyun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ağızdan verilmeye uygun olduğunu hatırlamıyorum uygunsa ilacın ambalajında zaten yazar. 5-6 gün ilaca devam edin. Gözlemlerinizi buraya tekrar bildirin. Zamanla azalacaktır inşallah.

Yunus bey video yukledım. Biraz hareket ettirerek cektım cunku sabit durunca solugu boyle hızlı cekemedım. Dunden beri bu sekilde sureklı hızlı nefesleri var kuyruk hareketi de sabit durduğunda eskıye nazaran daha hızlı. Sizce nasıl durumu

Buda sabit durduğunda kuyruk hareketı

benim kusta da var bu illet hastalik, ikidir hipradoxi tedavisine basliyorum ikisine de yanit vermiyor aksine kus daha da beter bir hal aliyor. suan da kafeste durgun bir sekilde duruyor napacagimi bilmiyorum ugrasmakta istemiyorum artik beni cok sinir ediyor

benim kusta da var bu illet hastalik, ikidir hipradoxi tedavisine basliyorum ikisine de yanit vermiyor aksine kus daha da beter bir hal aliyor. suan da kafeste durgun bir sekilde duruyor napacagimi bilmiyorum ugrasmakta istemiyorum artik beni cok sinir ediyor

İnsanlar gibi onlarda ılaclara karsı bagısıklık kazanıyor sanirım. Allah yardımcımız olsun hem bizim hem minik yavrularımızın..

İlacı kullanmaya devam edin. Kullanma şekline uygun olarak uygulayın. 5 günün sonunda tekrar gözlemleyelim.

Oyle yapıcam. Simdılık nasıl sizce durumu cok agır durmuyor demı solunumunu gordunuz

Yok hayır ağır bir durum yok. Ne kuşlarla karşılaştım acı acı gaga açıp kapayan, viyaklayarak nefes alan, kalp çarpıntısından bitap düşen... Yakın zamanda sağlığına kavuşacaktır inşallah.

Yok hayır ağır bir durum yok. Ne kuşlarla karşılaştım acı acı gaga açıp kapayan, viyaklayarak nefes alan, kalp çarpıntısından bitap düşen... Yakın zamanda sağlığına kavuşacaktır inşallah.

Size ne kadar tesekkur etsem az. Daha ilk gun den mavıs kendine geldi yine ılgımıze tepki göstermeye basladı biraz hareketlendi otme ve konusmalara cabalıyor☺️Halsızlıgı hala var ama daha ilk gune gore boyle olmasına sukredıyorum. Gercek ten tesekkur ederım İnsallah eski saglıgına kavusur. 6.gunun sonunda tekrar yazarım. Cok sagolun..

Size ne kadar tesekkur etsem az. Daha ilk gün den mavıs kendine geldi yine ılgımıze tepki gostermeye basladı biraz hareketlendi otme ve konusmalara cabalıyor☺️Halsızlıgı hala var ama daha ilk gune gore boyle olmasına sukredıyorum. Gercek ten tesekkur ederım İnsallah eski saglıgına kavusur. 6. gunun sonunda tekrar yazarım. Cok sagolun..

Size ne kadar tesekkur etsem az. Daha ilk gün den mavıs kendine geldi yine ılgımıze tepki gostermeye basladı biraz hareketlendi otme ve konusmalara cabalıyor[emoji3526]Halsızlıgı hala var ama daha ilk gune gore boyle olmasına sukredıyorum. Gercek ten tesekkur ederım İnsallah eski saglıgına kavusur. 6. gunun sonunda tekrar yazarım. Cok sagolun..

Rica ederim.
Biz burada herhangi bir kar amacı gütmeden bu hayvanların sağlıklı yaşamaları için diğer arkadaşlarla beraber tecrübe ve bilgilerimizi yardıma ihtiyacı olan kişilere aktarıyoruz sadece.
İlacı 5 gün kullanmayı tamamladıktan sonra mutlaka 3 gün multivitamin ve 3 gün probiyotik desteği de sağlayın. Vitamine başladığınızda da mutlaka gözlem yapıp bize geri dönüş sağlayın.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ben ve benim gibi arkadaşlar hobihanesindeki ya da üretimhanesindeki kuşları hastalıklardan koruyucu kürler ile sağlıklı yetiştiriciliğin peşindeyiz. Ve bu durumu olabildiğince istikrarlı şekilde yönetiyoruz.
Ancak evinde 1 kuş ya da 1-2 çift bakan arkadaşlara benim bu açıdan bir ürün önerim olacak kendim kullanıyorum ve ecza dolabımdaki ilaç sayısı azaldı kuşlarım direnç ve canlılık kazandı. Ürün adı Trocan Premium Plus.
Siz de bu tedavinin ardından bu ürünün 20 gr olanı alırsanız yaklaşık 1 yıl kuşunuza yetecektir. Ürünü farklı mecralarda mutlak araştırın. Mucizevi bir şey. Ayrıca yerli.
Bu postu okuyan tüm üretici ve hobici arkadaşlara da bu ürünü araştırıp kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
Tekrar geçmiş olsun.

Rica ederim.
Biz burada herhangi bir kar amacı gütmeden bu hayvanların sağlıklı yaşamaları için diğer arkadaşlarla beraber tecrübe ve bilgilerimizi yardıma ihtiyacı olan kişilere aktarıyoruz sadece.
İlacı 5 gün kullanmayı tamamladıktan sonra mutlaka 3 gün multivitamin ve 3 gün probiyotik desteği de sağlayın. Vitamine başladığınızda da mutlaka gözlem yapıp bize geri dönüş sağlayın.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ben ve benim gibi arkadaşlar hobihanesindeki ya da üretimhanesindeki kuşları hastalıklardan koruyucu kürler ile sağlıklı yetiştiriciliğin peşindeyiz. Ve bu durumu olabildiğince istikrarlı şekilde yönetiyoruz.
Ancak evinde 1 kuş ya da 1-2 çift bakan arkadaşlara benim bu açıdan bir ürün önerim olacak kendim kullanıyorum ve ecza dolabımdaki ilaç sayısı azaldı kuşlarım direnç ve canlılık kazandı. Ürün adı Trocan Premium Plus.
Siz de bu tedavinin ardından bu ürünün 20 gr olanı alırsanız yaklaşık 1 yıl kuşunuza yetecektir. Ürünü farklı mecralarda mutlak araştırın. Mucizevi bir şey. Ayrıca yerli.
Bu postu okuyan tüm üretici ve hobici arkadaşlara da bu ürünü araştırıp kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
Tekrar geçmiş olsun.

Yunus bey Vitamin olarak gecen rahatsızlandıgında bu vitamini kullanmıştım 2 gunde bir suyuna katmaya devam ettim. 2 gun dur avıast baslayınca bunu bıraltık. Bitince 3 gun bu vitamini mı kullanayım onerecegınız vitamin varsa onu alıp kullanayım. Bu arada probıyotık olarak siz yazmıştınız dıazyme 256 alacağım onu da vitamin den sonra mı kullanayım. Onu alınca kullanımını arastırırım yada. Sızın onerılerınızı kesinlikle yapmaya calısacagım bu yazdığınızı da kullanıcaz insallah. Sonucta ne kadar hassas olduklarını su 1.2 ay ıcerı sinde gordum. Buradaki herkesin ve sizin bu ilginiz fedakarlıgınız ıcın de Allah razı olsun. Her hayvan degerlıdır ozeldır ama besleyen herkesin eminim ortak fikri bu kuslar bambaşka varlıklar insallah herkesin mavıs lerı hep saglıklı mutlu olurlar..

Ekli dosyalar

• 15441151029466968189145273318611.jpg
    15441151029466968189145273318611.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 30
Estağfurullah. Allah sizden de razı olsun. Çok şükür ki bu canlının sizin gibi bakımını üstlenen bir dostu var.

Bu resimdeki vitaminde bazı vitaminler var sadece. Geri kalanı yok. Ayrıca iz elementlerde yok sanırım.
Ben size Avi-Vit öneririm. Multivitamindir ve yeterli olacaktır.
Probiyotik olarakta diazyme 256.
Dediğim şekilde kullanın evet.
5 gün Avi-Ast
3 gün Avi-Vit (Multivitamin)
3 gün diazyme 256
Ardından gözlem ile bize dönüş sağlayın. Kuş hastalığını tam anlamıyla atlatmışsa tamamdır.
Hala biraz kırıklık var ise
3-4 gün avi-ast
3 gün multivitamin
3 gün diazyme 256
Yani bu şekilde...

Ve eğer Trocan Premium Plus da alırsanız -ki almadan önce araştırdığınızda göreceksiniz- içerisinde tüm vitaminler probiyotikler, prebiyotikler, simbiyotik özelliği, aminoasitler, proteinler, bitki ekstratları, iç organ koruyucuları ve iz elementler ile bazı hastalıklara karşı kullanılan ilaçların etken maddeleri bulunmakta. Yani tüm bunlar bir üründe. Bu ürünü aldığınızda size önerdiğim o diğer vitamin ve probiyotik ile gayet sağlam bakım uygulamış olursunuz.

Estağfurullah. Allah sizden de razı olsun. Çok şükür ki bu canlının sizin gibi bakımını üstlenen bir dostu var.

Bu resimdeki vitaminde bazı vitaminler var sadece. Geri kalanı yok. Ayrıca iz elementlerde yok sanırım.
5 gün Avi-Ast
3 gün diazyme 256
Ardından gözlem ile bize dönüş sağlayın. Kuş hastalığını tam anlamıyla atlatmışsa tamamdır.
3-4 gün avi-ast
3 gün multivitamin
3 gün diazyme 256
Yani bu şekilde...

Ve eğer Trocan Premium Plus da alırsanız -ki almadan önce araştırdığınızda göreceksiniz- içerisinde tüm vitaminler probiyotikler, prebiyotikler, simbiyotik özelliği, aminoasitler, proteinler, bitki ekstratları, iç organ koruyucuları ve iz elementler ile bazı hastalıklara karşı kullanılan ilaçların etken maddeleri bulunmakta. Yani tüm bunlar bir üründe. Bu ürünü aldığınızda size önerdiğim o diğer vitamin ve probiyotik ile gayet sağlam bakım uygulamış olursunuz.

Merhaba

Mavısım ıcın tedaviyi yazdıgınız sekilde surdurmeye devam ediyoruz ilk gun den etkisini gormustuk cok sukur suan gayet iyi. Bugun dıazyme baslıyoruz 3 gunde bunu kullanacağız. Yunus bey bunu bugun uygulamadan sormak istedim. Tam suluga veya yarım suluga ne miktar koymalıyız. Uzerınde ve ınternette 1 lt suyu baz almıs lar bir tam suluga cay kasıgının ucu olcu gibi geldi ama fazlası veya azını koyup tedaviyi bozmak istemedim. Bu arada eskıye nazaran sanki daha canlı daha neselı artık yada halsız hallerinden sonra bize oyle geldi. Ama masallah yeni kelimeler konusmaya calısıyor rahatsızlık surecinde sureklı onunla konusmaya devam ettik o sırada kapmıs ıyılesınce bizi boyle mutlu ediyor cok sukur ☺️ bu probıyotıgı de kullandıktan sonra tek aklıma takılan eskiden varmıydı suan hatırlayamıyorum ama sanki sabit durduğunda hafif kuyrugu atıyor gibi. 3 gunun sonunda olmadı video paylasırım normal mi bı bakarsınız zahmet olmazsa.

Merhaba

Mavısım ıcın tedaviyi yazdıgınız sekilde surdurmeye devam ediyoruz ilk gun den etkisini gormustuk cok sukur suan gayet iyi. Bugun dıazyme baslıyoruz 3 gunde bunu kullanacağız. Yunus bey bunu bugun uygulamadan sormak istedim. Tam suluga veya yarım suluga ne miktar koymalıyız. Uzerınde ve ınternette 1 lt suyu baz almıs lar bir tam suluga cay kasıgının ucu olcu gibi geldi ama fazlası veya azını koyup tedaviyi bozmak istemedim. Bu arada eskıye nazaran sanki daha canlı daha neselı artık yada halsız hallerinden sonra bize oyle geldi. Ama masallah yeni kelimeler konusmaya calısıyor rahatsızlık surecinde sureklı onunla konusmaya devam ettik o sırada kapmıs ıyılesınce bizi boyle mutlu ediyor cok sukur [emoji3526] bu probıyotıgı de kullandıktan sonra tek aklıma takılan eskiden varmıydı suan hatırlayamıyorum ama sanki sabit durduğunda hafif kuyrugu atıyor gibi. 3 gunun sonunda olmadı video paylasırım normal mi bı bakarsınız zahmet olmazsa.

Diazyme 256’nın doz aşımında zarar olmaz 100 ml yarım gr şeklinde uygulayın yani normal boydaki suluğa 1 çay kaşığı silme probiyotik ekleyin. 3 günün sonunda video da ekleyebilirsiniz tabi. Diğer yorumlarda da dediğim gibi hastalıkta tam iyileşme göremezsek Avi-Ast ı tekrar 3-4 gün daha uygulayacaz. Tedavinin sonuç vermesi adına sevindim.

Merhaba kuşunuz son durumu nedir? Sağlığı hakkında geri dönüş yapar mısınız?

Merhaba kuşunuz son durumu nedir? Sağlığı hakkında geri dönüş yapar mısınız?

Merhaba Yunus bey.
Mavıs ıyı cok sukur tedavinin sonuna kadar yazdıgınız sekilde devam ettik. Probıyotık bitince donus yapacaktım aklımdan cıkmıs. Hali keyfi solunumu nesesı enerjisi cok sukur eskisi gibi. Soyledıgım kuyruk atmasını videoya cekme ye calıstım ekledım. Ama sureklılıgı yok. Eskiden de bu sekilde mıydı rahatsızlığı olmadığı ıcın hıc dikkat etmemiştim. Sizde bı bakabilir misiniz aksi bı durum var mıdır. Sorduğunuz ıcın de ayrıca tesekkur ederım..

maviş iyileşmiş sevindim ama tünekleri plastik lütfen tahta yapın kafeste sanki çok küçük gibi en azından bir boy büyüğünü alırsanız rahat eder.ayna da kuşlara iyi gelmez.

5 gün Avi-Ast
3 gün diazyme 256
3-4 gün avi-ast
3 gün multivitamin
3 gün diazyme 256
Yani bu şekilde...

bu avi ast ile aviastım aynı şey mi?

Geri