petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu yanına es alınması hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre224 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar Merhaba ben bir şey sormak istiyorum muhabnet kuşum 4 aylık muhabbet kusu yanina ne zaman disiı bir kuş alınmalı bir de benim mubis bizle çok samimi cana yakın konuşuyor es alınca biz den uzaklaşır mi bir yandan eşi olsun istiyorum bir yandan bizden uzaklasaçak diye istemiyorum ama forum da arkadaşların yumurta heyecanlar ini okuyunca da bende torun sahibi olmak istiyorum:):)

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Tabiki onun yaşında bir eş alabilirsiniz, eş seçimini kuşunuzun yapması daha doğru olacaktır ona seçtirin eşini, o beğensin, sizden uzaklaşacaktır, eee baba olacak sonuçta değil mi? :D

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 18 Şubat 2015
    Son düzenleme: 18 Şubat 2015
  3. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    :( en iyisi almamak o zaman uzaklaşma sini hiç istemem anılar kısmın da da sizinle paylasmis tım uzaklaşır ise zor olur benim için :)

4. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Uzaklaşır uzaklaşmasına, eğer istemiyorsanız almayın, beraber geçirin vakitlerinizi... :)

5. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim o zaman almıyim biraz daha vakit geçirelim balık daha sonra alırım ömrü olursa 1 yada 2 yaşında falan o zaman da torun ları egitirim:):):)

6. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Anlıyorum, Limon'la güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle... :)

7. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Belki dicektim telden yazdığım için Balık cikmis:):)

8. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim :)

9. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Anladım ben zaten bir tek o uyuşuyor :)

10. recep demir

benimde 9-10 aylık konuşan benden ayrılmayan erkek kuşum var.Bende sizinle aynı düşüncelere sahiptim.bir yandan bizi unutur uzklaşır diye istemiyordum bir yandan da onun da kendi cinsinden bir eşe ve de doğal ihtiyaçları var diye istiyordum.bu zamana kadar erteledim fakat nasipse bu hafta sonu ona eş almaya gideceğim sizinde dediğiniz gibi nasipse biraz da torun sevgisi tadalım size de tavsiyem 3-5 ay daha beraber vakit geçirin sonra da evlendirin

11. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Haklısınız :) biraz daha vakit geçirip evlendirmek lazım siz aldıktan sonra ne gibi değişiklikler gösteriyor yazarmisiniz bakalım napacaklar;)

Sayfayı Paylaş