petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Yumurladı ! ACİL Yardım ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici

İyi Günler Benım Bir Çİft Muhabbet Kuşum Var Bunlar Yumurladılar Birtane Yumurtası İkigun Önce Çıktı Ama Diğer Kalan 4 Yumrtası Halen Duruyor Neden Diğer Yumurtalar Çıkmadı Veya Daha Zamanları Varmı BYardımcı OLabilirmsiniz?

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    2 gün arayla çıkar

3. Burak Bilici

Aytekin Bey ÇOk Teşekkürederim İlginiz İÇin. Ozaman Yarın sabah bir yavrucuk daha gelecek demektir.

Ben Günde İki defa bakıyorum bir sıkıntı olmaz demi ?

4. Onur TÜFEKCİ

yumurtlama gün sayısına orantılıdır. Örnek 5 yumurta yaptı. 5 yumurtayı da aynı gün yapmaz. 1er 2şer gün ara ile yapar. Yumurtalarda o süre zarfında orantılı olarak çıkar. İyi yavrular :)

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Lütfen Türkçe'yi elimizden geldiğince düzgün kullanalım.Küçüklü büyüklü yazmak anlatımınıza birşey katmamakla birlikte,okunmasını güçleştirir ve kötü gözükmesine neden olur :)
    Gerekli cevapları ise Onur abim vermiş,iyi günler..

6. Sevtap DERİN

Hepsini aynı anda yumurtlamadığı için sırayla çıkacaklardır. :)

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

Hayırlı olsun.Allahın izniyle yarın çıkacaktır inşallah

Sayfayı Paylaş