petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum çok değişik (yardım)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve orkundirenci tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. orkundirenci

orkundirenci New Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar muhabbet kuşum son 4 gündür garip garip davranıyor eskiden hayatta yakalatmazdı kendini şimdi yakalıyıveriyorum kaçmıyor. Kafesin dibinde uyuyor aynı ölcekmiş gibi uyuyor (önceki kuşumdan biliyorum) fakat uyandığı zaman deli gibi sağa sola hareket ediyor kafesten çıkaralım diye ötüyor bağırıyor tülünü ısırıp kanat çırpıyor. Veterinere götürdük ishal olduğunu söyledi bir sürü vitamin verdi toz halinde onuda nasıl içircem bilmiyorum ağzını açtıramadık bir türlü sinirleniyor(ağzını nasıl açıp damlatabilirim). Bunlarda uyurkenki resimleri. Şuan uyanık tellerde tırmanıp zıplayıp duruyor çözemedim bu hayvanı ben

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      670,7 KB
      Görüntüleme:
      29
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      646,8 KB
      Görüntüleme:
      25
  2. orkundirenci

orkundirenci New Member

Beğenileri:
    2
  3. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    83
    Suluğuna koy kendi içsin yem olarakta sadece kanarya yemi ver

orkundirenci bunu beğendi.
  4. orkundirenci

orkundirenci New Member

Beğenileri:
    2
    suluğundan su içmiyor veteriner susuzluktan ölür dedi onun için damlatmamız lazım çok zorlanıyoruz 2 kişi ağzını anca açıyoruz ısırıyor

5. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Suluğundan su içmeyen hayvanı, sen istersen ters takla at yaşatamazsın. Bu veterinerler diplomalarını nerden alıyo anlamıyorum. İlacı suyuna ekleyin hayvana eziyet etmeyin. sizin görmediğiniz zamanlarda içiyordur o suyundan. Ayrıca normal yemi alarak kanarya yemi verin ishali kesilsin

6. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    Hayvani iki kisi tutup agzini acip su icirtmeye calismak!! Eger kus dedigin gibi hareket edip kanat cirpiyor vs ise suyunuda icebilecek durumdadir. Birak daha fazla korkutma hayvani

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. orkundirenci

orkundirenci New Member

Beğenileri:
    2
    vitamini öyle suyuna koymalı değil 1 çay kaşığı toza 1 tatlı kaşığı su karıştırılarak hazırlıyoruz ve onu suluga koymamın imkanı yok

Sayfayı Paylaş