Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Çok Durgun Ve Hep Ayağını Kaldırıyor

Dişi kuşu ayırıp hal ve hareketlerini gözlemleyin. Dişi kuşun sizden önce bir rahatsızlığı varmıydı bunu öğrenmek gerekir. Dışardan kuşunuz seçmeden eş getirdiğinizde bir çok problemle karşılaşabiliyorsunuz. Size tavsiyem bir süre ayrı tutun kuşunuz strese girmiş olabilir.
Ele gelmediği için kendi kuşumuzun kafesine zor koyduk ve kendi kafesi yerine ona gidiyor. Dediğiniz gibi kuşun hareketlerini gözlemleyeceğim. Ama bir daha onu kendi kafesine koymak zor olacaktır. Belki de bir iki haftaya alışırlar. Eğer bir sorun olursa ve iki üç hafta sonra yine bir şey olmazsa kafesleri ayırırız. Başka bir sorun olduğu takdirde tekrar yazarım. Umarım birbirlerine alışırlar. Probiyotik vitamin yada başka bir şey hiç kuşumuza vermediğimiz için yan etki yapar mı diye çekiniyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. Böyle bir site olması gerçekten çok güzel.

Ele gelmediği için kendi kuşumuzun kafesine zor koyduk ve kendi kafesi yerine ona gidiyor. Dediğiniz gibi kuşun hareketlerini gözlemleyeceğim. Ama bir daha onu kendi kafesine koymak zor olacaktır. Belki de bir iki haftaya alışırlar. Eğer bir sorun olursa ve iki üç hafta sonra yine bir şey olmazsa kafesleri ayırırız. Başka bir sorun olduğu takdirde tekrar yazarım. Umarım birbirlerine alışırlar. Probiyotik vitamin yada başka bir şey hiç kuşumuza vermediğimiz için yan etki yapar mı diye çekiniyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. Böyle bir site olması gerçekten çok güzel.

Rica ederiz. Ama aklınızda bulunsun eş olarak getirdiğiniz kuşları muhakkak 20 gün civarı ayrı bir kafeste besleyin. Biz bunu karantina olarak yapıyoruz eğer bir hastalığı var ise kendi kuşumuz bundan zarar görmemiş oluyor. Probiyotik olarak aşağıda linkini koymuş olduğum ürünü kullanıyorum şimdiye kadar bir zararını görmedim aksine yararı oluyor. Pirinç tanesi kadar tozu suluklarına ekliyorsunuz karıştırıp servis ediyorsunuz.

Geri