Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok güçsüz

Sena Şener

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşum 3 gündür isale ve ağzından köpük çıkarıyor. Ayakları incecik, uçakta zorlanıyor, uçarken çarpıp yere düşüyor, erkek kuşuma göre çok hafif, göz çevresi tüyleri dökülüyor ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Kuşcuya gittik isal ilacı ile bir ilaç verdi isal ilacını 3 gündür kullanıyorum diğer ilaca ise yarın başlıycaz. Ne zamana düzelir lütfen cevaplayın.:(

Kusmuğu beyaz renk ve köpüklüyse ve ekşi kokuyorsa. Vakit kaybetmeden eczaneden mikostatin alın. Bu saatten sonra kurtulması zor geç kalmışsınız ama deneyecez bakalım. İlacı alır almaz 2 damla damlatın ağzına sonrasında 12 saatte bir 7 gün devam edin tedaviye. Kurtulur demiyorum ama iki gün yaşarsa kurtulmuş demektir.

Kuşcuya gittik Avilin vitamin verdi birde Divitsol isal ilacı verdi. Erkek kuşum ağzından çıkan köpüklü yiyorum bir şey olur mu

@Selçuk YÜKSEL Üstad Hızır olsan bu kadar hızlı insanların imdadına yetişemezdin. Maşallah, Allah Senden razı olsun.

Divitsol veya vitaminle çözülecek bir durum değil. Siz vakit kaybetmeden net dışkı resmi paylaşın.

@Selçuk YÜKSEL Üstad Hızır olsan bu kadar hızlı insanların imdadına yetişemezdin. Maşallah, Allah Senden razı olsun.
Vakit buldukça foruma girip hastalık durumlarında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Hayvanların hastalıktan kıvranmakarına dayanamıyorum. Allah sizden de razı olsun.

ölse ilaçtan zannedeceksiniz. Kullanıp kullanmamak size kalmış. Benden tavsiye , gerisi sizde.

Son düzenleme:
Annem nöbetçi eczane bulursa alıcak yola çıktı başka çaremiz kalmadı zaten teşekkür ederim Selçuk abi

11.42 de öldü abi sabah yan düşüp duruyor du kanatlarını açıyordu ilacı alıp geldik Damlattık ağzına suyunu da Damlatarak içirdik. Kartonun üstüne koyduk sonra yavaş yavaş yan düştü hareket etmedi nefes almadı gözleri açık kaldı öldü. Gömdüm az önce her şey için çok teşekkür ederim abi keşke tavsiyeni dün uygulasaydık. Belki yaşar dı

11.42 de öldü abi sabah yan düşüp duruyor du kanatlarını açıyordu ilacı alıp geldik Damlattık ağzına suyunu da Damlatarak içirdik. Kartonun üstüne koyduk sonra yavaş yavaş yan düştü hareket etmedi nefes almadı gözleri açık kaldı öldü. Gömdüm az önce her şey için çok teşekkür ederim abi keşke tavsiyeni dün uygulasaydık. Belki yaşar dı
Geçmiş olsun kardeşim @Selçuk YÜKSEL beyin tavsiyesini dinleyen hiç kimse pişman olmadı şimdiye kadar.

Geri