Karadeniz Pet

muhabbet kuşum dengesini sağlamakta zorlanıyor

• Konbuyu başlatan Müjde Yar
  • Başlangıç tarihi
M

Müjde Yar

Guest
merhabalar benim muhabbet kuşum 11 yaşında ve bu yıla kadar bir iki kere soguk algınlığı dışında bir rahatsızlığı olmamıştı. geçtiğimiz hafta tüy değişimi oldu yine ve sonrasında denge problemi oluştu. bu durumu, uçması için onu çıkardığımda farkettim. ucmasında bir sorunu yok fakat konmaya çalıştığında sanki ayakları tutmuyor. kafesinin içinde normalde bir yerden bir yere geçerken hiç zorlanmazdı şimdi ise zar zor ilerliyor. bacakları tutmuyor resmen. daha düne kadar salıncağında sabit durabiliyorken şimdi her an düşecekmiş gibi irkiliyor gece uykusunda bile. yeminden yiyor ama tabi eskisinden biraz az.
ne problemi olduğunu bilemiyorum. veteriner bir ilaç verdi sabah akşam suyuna karıştırarak içirmek için bir de eczaneden alınacak bir mama yazdı.

yardımcı olabilecek, fikir verebilecek birileri varsa çok sevinirim.

umarım... yani bu durumda yapılabilecek bir sey yok mudur?

[MENTION=11819]Müjde Yar[/MENTION] Fotosunu paylaşırmısın?

ayaklarına baktın mı . ne biliyim tırnağını falan kestiysen damarını kesmiş olabilirsin . ayağında problem olabilir incele biraz

fotoğraf nasıl ekleyebiliyoruz acaba? ayak tırnaklarını kesmemiştim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:51 --

Lo2W2j.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

rdjoj7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

PEpZp9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

ayrıca dün yoktu bugün gagasının hemen altındaki kısımda bir yumru hissettim. neler oluyor böyle biranda gerçekten anlayamıyorum. hiçbir şeyi yokken biranda bu şekilde hasta oldu ne yapsam bilemiyorum açıkçası.

Geri