petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum durgun yardım edin lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hayro0 tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Hayro0

Hayro0 Member

Beğenileri:
    0
    Okuldan geldiğimde muhabbet kuşum tünekte duruyordu. Her zaman ki gibi tellere asılmış bir şekil de durmuyordu. Ardından kafesin kapısın açtım kuşum hemen kapıya atladı ama hemen dışarı çıkıp uçmadı. 1-2 Dakika kapıda durdu oralarda gezindi sonra kafesin üstüne tırmandı. Uçmadı, tırmandı.

Ardından durgunca durdu ve ağzından 3-4 kere 4-5 tane yem kustu.

Sonra yanıma aldım onunla konuştum falan. Hala yanıma alıyorum. Yanımda öyle durgun durmuyor. Ara sıra ötüyor. Bazen uçuyor kafesine ve havada asılmış olan oyuncağın üstüne konuyor. Orada durgunca duruyor.

Sizce ne yapmam lazım kuşuma bir şey olur mu ? ( Allah korusun. ) Yardımcı olur musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

yahu yardım etcek yokmu

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Yemine dikkat et açık yem ise olabilir havalar geçiş gösteriyor bu minik dostlarimizda etkilenebiliyor kafese Kum koy kalamar kemiği as

3. Hayro0

Hayro0 Member

Beğenileri:
    0
    Tmm abi sağol.

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Yeminiz bayat olabilir suyunuda günlük değiştirin durumu kötüye giderse başka bir sorun olabilir dikkat edin veterinere götürün

5. Hayro0

Hayro0 Member

Beğenileri:
    0
    Yemi bayatlamıştır bence.

Değiştireceğim teşekkür ederim.

6. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes yem bayatlamis olabilir degistur derim acik aldiysan mikrop kapmis olabilir usutmuate olabikir gece yatarken ustune pike ört hem sicak tutar hemde kendini rahat ve guvende hiseder

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş