Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hakkinda Bilgi ISTİYORUM ve Alıştırma

• Konbuyu başlatan YUNUS EMRE UCAR
  • Başlangıç tarihi
Y

YUNUS EMRE UCAR

Guest

Muhabbet kusumun ırkını ve yaşını merak ediyorum biz 1.5 aylık diye aldik ama sizce doğru mu? Bundan önceki kusumuz 2 günde alıştı ama bu 1 ay oldu alisamadi nasıl alıştırabilirim kendime ???

Bana kalırsa baba olma yaşına bile gelmiş 6-7 aylık :D Ustalar daha iyi yorumlayacaktır. Maşallah sevimli bir kuş.

3-4 aylık erkek muhabbet kuşunuz.Irkı konusunda yerli diyebilirim ama forumdaki üstadlar daha iyi yardımcı olacaktır.Kafes içinde elinizden yem yedirmeyi deneyin.Geceden yemlikleri çıkartıp sabah elinizle yem verebilirsiniz.Zamanla elinizden yiyecektir.Daha sonra parmagınızı tünek gibi tutun elinize çıkmayı sağlayın.Kafes içi eğitimi tamamladıktan sonra dışarıya salabilirsiniz.Eğer yeni aldıysanız bence geri verin yeni yeme düşmüş yavru alın hemen evcilleşir. Keşke forumdaki üretici üstadlardan alsaydınız.

Kardeş bendebtahnini mi yapiyim ustalar daha iyi bilir ama 4 5 aylik gibi geldi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Yeni resimden biraz daha yardimci olur

Yerli bir erkek. Eğer yavru almak istiyorsanız eğer 1-2 ay'a tam olarak kızışır.

Geri