petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Hakkinda Bilgi ISTİYORUM ve Alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YUNUS EMRE UCAR tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. YUNUS EMRE UCAR

Muhabbet kusumun ırkını ve yaşını merak ediyorum biz 1.5 aylık diye aldik ama sizce doğru mu? Bundan önceki kusumuz 2 günde alıştı ama bu 1 ay oldu alisamadi nasıl alıştırabilirim kendime ???

2. Sinan ÇELİK

Bana kalırsa baba olma yaşına bile gelmiş 6-7 aylık :D Ustalar daha iyi yorumlayacaktır. Maşallah sevimli bir kuş.

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3-4 aylık erkek muhabbet kuşunuz.Irkı konusunda yerli diyebilirim ama forumdaki üstadlar daha iyi yardımcı olacaktır.Kafes içinde elinizden yem yedirmeyi deneyin.Geceden yemlikleri çıkartıp sabah elinizle yem verebilirsiniz.Zamanla elinizden yiyecektir.Daha sonra parmagınızı tünek gibi tutun elinize çıkmayı sağlayın.Kafes içi eğitimi tamamladıktan sonra dışarıya salabilirsiniz.Eğer yeni aldıysanız bence geri verin yeni yeme düşmüş yavru alın hemen evcilleşir. Keşke forumdaki üretici üstadlardan alsaydınız.

4. bace

bace Guest

Kardeş bendebtahnini mi yapiyim ustalar daha iyi bilir ama 4 5 aylik gibi geldi

5. YUNUS EMRE UCAR

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Yeni resimden biraz daha yardimci olur

6. Tevfik AKTUNÇ

Yerli bir erkek. Eğer yavru almak istiyorsanız eğer 1-2 ay'a tam olarak kızışır.

Sayfayı Paylaş