petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum hakkında sorum var (önemli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre tekindemir tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. emre tekindemir

muhabbet kuşum erkek adi Buz, 11 aylık 13 tane kelime söylüyor cicikoş aşkım öpücük kuş emre babacık vb. sürekli omzumda elimde kısacası bana çok bağlı ama Buz'un yanına bir dişi kuş almak istiyorum sebebi yavruların olmasını istiyorum. ama kuşum şuana kadar kimseyi ısırmadı çok hassas alıcağım kuş onun karakterini bozarmı bana olan ilgisi düşermi konuşmayı bırakırmı ve beni ısırmaya başlarmı? :confused: aynı zamanda kuşumun yavruları olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

#1 emre tekindemir, 15 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Haziran 2015
  2. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    ilgisi tabikide düşer. zaten eş alırsan ilgilenmeyeceksin sessiz ve yüksek bir yerde tek basına kalacak sen sadece altını suyunu yemini değiştireceksin aynı durum bendede var ama ben alıcam dişi kuş yavrularını eğiticem bi tane seçip içlerinden sen nasıl yapacaksın senin kararın

3. emre tekindemir

anladım kısacası yabanileşicek

#3 emre tekindemir, 15 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Haziran 2015
  4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Sen bekarken evlensen yabani mi oluyorsun hiç evlenme ozaman bekarken babasına anasına bakan evlenirken huzurevine verip ilgilenmiyorlar bi benzerini muhabbetlerde gorebilirsin

5. kusku

kusku New Member

Beğenileri:
    0
    13 kelime mi çok iyi usta

Sayfayı Paylaş