Karadeniz Pet

muhabbet kuşum hakkında sorum var (önemli)

• Konbuyu başlatan emre tekindemir
  • Başlangıç tarihi
E

emre tekindemir

Guest
muhabbet kuşum erkek adi Buz, 11 aylık 13 tane kelime söylüyor cicikoş aşkım öpücük kuş emre babacık vb. sürekli omzumda elimde kısacası bana çok bağlı ama Buz'un yanına bir dişi kuş almak istiyorum sebebi yavruların olmasını istiyorum. ama kuşum şuana kadar kimseyi ısırmadı çok hassas alıcağım kuş onun karakterini bozarmı bana olan ilgisi düşermi konuşmayı bırakırmı ve beni ısırmaya başlarmı? :confused: aynı zamanda kuşumun yavruları olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilgisi tabikide düşer. zaten eş alırsan ilgilenmeyeceksin sessiz ve yüksek bir yerde tek basına kalacak sen sadece altını suyunu yemini değiştireceksin aynı durum bendede var ama ben alıcam dişi kuş yavrularını eğiticem bi tane seçip içlerinden sen nasıl yapacaksın senin kararın

anladım kısacası yabanileşicek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen bekarken evlensen yabani mi oluyorsun hiç evlenme ozaman bekarken babasına anasına bakan evlenirken huzurevine verip ilgilenmiyorlar bi benzerini muhabbetlerde gorebilirsin

Geri