Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hasta Mı?

frekans_matrax

Yeni Üye
Bütün gün boyunca normaldi. Daha demin kusmaya başladı kusması bitti. Dışarıdayken etfraftaki eşyaların altına girmeye çalıştı. Kafesine koyduk şimdi kanatları açık uyuyor.

http://i.hizliresim.com/VLzG2B.jpg

dışkısı nasıl
kabarık duruyor mu

İyi Günler;

Kusunuzun ne olduğunu tam anlayabilmemiz için daha yakindan görmemiz gereklidir. (Benim Görüşüm) Elbetteki yardim edecek arkadaş belki vardır; fakat ufakligin bir sorunu var belli ve aci cektigi gozukuyor, ama dedigim gibi bu şekilde de anlamamiz çok zor, bu belirtilerin birden çok sebebi var ( kanadini incitmis olabilir veya ishal olabilir gibi) lütfen en kisa zamanda veterinere goturmenizi tavsiye ederim... Su an yapabileceğiniz ishal olma durumuna karsi multivitamin takviyesi yapmaniz, geçmiş olsun...

İlginize Tesekkur Eder, İyi Forumlar Dileriz...

GT-I8260 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
İyi Günler;

Kusunuzun ne olduğunu tam anlayabilmemiz için daha yakindan görmemiz gereklidir. (Benim Görüşüm) Elbetteki yardim edecek arkadaş belki vardır; fakat ufakligin bir sorunu var belli ve aci cektigi gozukuyor, ama dedigim gibi bu şekilde de anlamamiz çok zor, bu belirtilerin birden çok sebebi var ( kanadini incitmis olabilir veya ishal olabilir gibi) lütfen en kisa zamanda veterinere goturmenizi tavsiye ederim... Su an yapabileceğiniz ishal olma durumuna karsi multivitamin takviyesi yapmaniz, geçmiş olsun...

İlginize Tesekkur Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Yarına kadar geçmezse veterinere gidicez.

Son düzenleme:
Yrına kadar geçmezse veterinere gidicez.
Anliyorum, varsa elinizde şu an multivitamin takviyesi yapiniz, en kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle tekrardan Geçmiş Olsun...

Suyuna vitamin koyduk, şuan uyuyor. Teşekkürler.
Rica ederim, Su an için yapilacak her şeyi yapmissiniz, geriye kalan şey beklemek ve iyileşmesi için yarin veterinere goturmeniz uyuyorsa dikkat edin kesinlikle soğuk ortama ve rüzgar esen bir yere koymamaya dikkat edin soğuksa eğer kafesin üstünü hava alacak şekilde acik birakin... Uyumasi iyi bir şey fakat dikkatli olun...

Son düzenleme:
Rica ederim, Su an için yapilacak her şeyi yapmissiniz, geriye kalan şey beklemek ve iyileşmesi için yarin veterinere goturmeniz uyuyorsa dikkat edin kesinlikle soğuk ortama ve rüzgar esen bir yere koymamaya dikkat edin soğuksa eğer kafesin üstünü hava alacak şekilde acik birakin... Uyumasi iyi bir şey fakat dikkatli olun...

Rüzgar alan bir yerde değil. Yarını beklicez artık, teşekkürler.

Son düzenleme:
Şuan kafesin altına indi. Eşeleniyor. Ayakları da mor gibi. Yardımcı olabilir misiniz?

Dostum kusun solunum problemi var muhtemelen kanatlarini acip duruosada atesi vardir usutmus olabilir hic bekletmeden veterinere gotur

s.a benim kuştada kanatlarını açık tutuyo ve nefesini hızlı alıp veriyo hangi antibiyotik ? iyleştimi kuşunuz

Geri