Karadeniz Pet

muhabbet kuşum kaç aylık

Günde kaç saat uyuyor? “Sürekli” kabarık halde uyuklaması iyi değil.
Çok sık uyuyor uyanınca yine uyuyor
20180418_201630.jpg
20180418_174243.jpg
böyle uyuyor

Hasta kusu ayırın mümkünse sağlam kusu yeni kafese alin daha sonra hasta olan kusun taze dışkısını peçete üzerinde yapınca resmini paylaşın

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı dışkıdan bir kuşunu kaybettim sizinki daha yeni gibi bence antibiyotik tedavisi gerekli aman @Selçuk YÜKSEL hocamız bir baksin

teşekkürler selçuk yücel hoca bana flagly ve mikostatin ilacı verdi 5 gün kullandım ama yine farklılık göstermedi vitaminler de kullandım ama yine etki göstermedi acaba neden böyle oluyor bir fikriniz var mı acaba

teşekkürler selçuk yücel hoca bana flagly ve mikostatin ilacı verdi 5 gün kullandım ama yine farklılık göstermedi vitaminler de kullandım ama yine etki göstermedi acaba neden böyle oluyor bir fikriniz var mı acaba
Antibiyotik gerekn bir durum olduğundan şüpheleniyorum o yüzden dolayı olabilir

Tamam çok teşekkür ederim hangi ilaçları kullanmam gerek birde kuşumun hastalığı neyden kaynaklandı acaba
Hastalığım türü benim tecrübemi aşar ben sadece yaşadığım tecrübelerde edindiğim bilgimi söyledim bazen keşke veterinerlik okusaydım diyorum

Hastalığım türü benim tecrübemi aşar ben sadece yaşadığım tecrübelerde edindiğim bilgimi söyledim bazen keşke veterinerlik okusaydım diyorum

Ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim o zamn selçuk hocaya sorayim

Tetramezatin , enrocure , eritrom , vetacocsin ilaçlarından hangisini bulursanız alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 güm verin. İlacı eve getirir getirmez toplu iğne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin.

Geri