Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kafeste durmuyor.

fazlu

Yeni Üye
6 gün önce aldığım muhabbet kuşu kafesinde durmak hiç istemiyor. Zamanının çoğu vaktini kafes dışında geçiriyor ama yinede girer girmez çıkmaya çalışıyor. Kafesin telleri arasına kafasını felan sokmaya çalışıyor. Kapağa taktığım mandalı açmaya çalışıyor bende kendine zarar vermesin diye çıkartıyorum. Ama ben odada felan değilken kafes dışında da olmasını istemiyorum bişey olur diye sizce ne yapmalıyım? Oyun parkı felan çözüm olabilir mi? En azından nerde olduğu belli olur?

İmkân varsa oyun parkı gayet güzel bir çözüm olabilir. Denemek lazım. Ancak siz yokken odada serbest uçması her zaman risk taşır. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması, kendisine zarar verebileceği her türlü nesne ortamdan çıkarılması gerekir. İp, ayna hatta perde bile sorun olabiliyor

İmkân varsa oyun parkı gayet güzel bir çözüm olabilir. Denemek lazım. Ancak siz yokken odada serbest uçması her zaman risk taşır. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması, kendisine zarar verebileceği her türlü nesne ortamdan çıkarılması gerekir. İp, ayna hatta perde bile sorun olabiliyor

Odam da perde yok ancak çok fazla kitaplık ver benim korkum onlardan birinin arkasına düşmesi ben odadayken düşmesinde bi sakınca olmaz ama ben odada yokken oraya düşmesi çok sıkıntılı olabilir fiye düşnüyorum. Kitaplıkların arkası çok açık olanların arkasına kumaş sıkıştırdım ancak hala bi kaç tanesi açık.

Ben buradan bir şey söyleyemem. Ortamın uygun olup olmadığına sizin karar vermeniz lazım ki genellikle bizim sürekli kullandığımız odalarda risk taşıyan bir çok durum vardır.

Ben buradan bir şey söyleyemem. Ortamın uygun olup olmadığına sizin karar vermeniz lazım ki genellikle bizim sürekli kullandığımız odalarda risk taşıyan bir çok durum vardır.
Ben bi oyun alanını deneyim tavsiye ettiğiniz bir tane var mı? yoksa kendim yapmam daha mı uygun olur

Eğer imkanınız ve el beceriniz varsa kendiniz yapın. Yoksa tam bir işkence olup "nereden bulaştım bu işe" demenize sebep olur. Çok model var. Bütçenize uygun olarak bir tane kendiniz seçebilirsiniz.

Geri