Karadeniz Pet

muhabbet kusum rodeo yapıyor :)

Ben erkek diyorum inşallah dişidir.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl boşverelim öyle çehresi pembe diye mor diye erkek olmaz kardeş

Casper_VIA_V10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

aba1ff10860f202aba0bbdbc688ee28a.jpg

Bu kuşun da erkek olması lazım o zaman ama şimdi yumurtası var ;)

Bilip bilmeden insanlari yanlis yonlendirmeyelim. Kus cok guzel bir disi

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl boşverelim öyle çehresi pembe diye mor diye erkek olmaz kardeş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

aba1ff10860f202aba0bbdbc688ee28a.jpg

Bu kuşun da erkek olması lazım o zaman ama şimdi yumurtası var ;)

masallah darısı benim kusların basına :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

tesekkur ederım.bende dişi diye düşünüyorum ama kafamda bulanmadı degil hani :D kesin bi cözümü yokmudur bunun tüyünü veya dıskısını veteriner incelese. neyse artık zamana bırakıcam inşallah ilerde yumurtalarını paylasırım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nerden biliyorsun bilmediğimi? Bir sen misin uzman?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

ad27434dc70254b03fb93482fdb4081d.jpg

Dişi diye aldığım kuş. Delik etrafı beyaz yanlar pembe. Kuşum erkek.

Kuş erkek dişi filan değil. Yanındaki erkeğin sırtına çıkmaya çalışıyor üstelik şu an ceresı tam pembe. Dişi aldığımda erkekle kavga ediyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

ad4d44c63a419664ff5714df446a68aa.jpg

Aynı kuşum. Birkaç ay sonra beyazlık kayboldu ve tamamen pembe oldu. Sizin kusunuzun ceresını gözlemleyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

Maşallah

Her disi her erkekle anlascak diye bir sey yok. Bilmiyorsunuz. Insanlari yanlis yonlendiriyosunuz. Benimle polemik yaratmaniza ise hic gerek yok. Iyi aksamlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Sizin attiginiz kus erkek onda suphe yok. Ama erden beyin attigi kus sizin iddaanizin aksine disi

Bilmeyen belli oldu az önce. Yukarıdaki sarı kuşa dişi diyorsanız vah halinize.

Ilk fotodaki cere disi ceresi. Parcali kuslarda boyle yaniltmalar olabiliyo. Istisnalar kaideyi bozmaz. Sizin vay halinize

Her dışı erkekle anlaşamaz demek ne alaka şimdi? Polemiği siz başlattınız. Neyse ben daha fazla yorum yapmayacağım o kuşun erkek olduğunu düşünüyorum. NOKTA!

Varmisiniz iddaaya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Madem bu kadar kendinizden eminsiniz

bunlara isim buldum. rodeocular

Varmisiniz iddaaya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Madem bu kadar kendinizden eminsiniz

siz iddaya girin ben veteriner tüyden veya dıskıdan cinsiyet belirleyebiliyosa ben gidip inceleme yaptırım kesin raporla geleyım :D

Tamam nesine?

siz iddaya girin ben veteriner tüyden veya dıskıdan cinsiyet belirleyebiliyosa ben gidip inceleme yaptırım kesin raporla geleyım :D
Turkiyede o sistem yok maalesef ancak yurtdisina gonderceksiniz kusun tuyunu onlar soyleyecek size :D 2-3 aya zaten belli olur. Olmez sag kalirsak ben burdayim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Tamam nesine?

O kadar eminim ki nesine istersen

Ok, kaybeden karşı tarafın rumuzunu içeren övgü dolu bir başlık açacak ve kendisinin cinsiyet belirleme konusunda eksik olduğunu itiraf edecek.

Turkiyede o sistem yok maalesef ancak yurtdisina gonderceksiniz kusun tuyunu onlar soyleyecek size :D 2-3 aya zaten belli olur. Olmez sag kalirsak ben burdayim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

O kadar eminim ki nesine istersen
beyaz futbol gibi oldu bura :D 2 3 aya disiye benzer inşallah kusum. akıbetini merakdan degısmıcem baska bir kusla :D

Ok, kaybeden karşı tarafın rumuzunu içeren övgü dolu bir başlık açacak ve kendisinin cinsiyet belirleme konusunda eksik olduğunu itiraf edecek.

Anlastik. 2-3 aya belli olur kismetse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Bu kadar laf ettik iddaamizi savunma sansindan mahrum birakma bizi. o kusu degistirceksen ben talibim :D kac paraya aldiysan alirim ben senden

Geri