petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum tüylerini yoluyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ByCiga tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ByCiga

ByCiga Guest

Arkadaşlar kuşum tüylerini yolmaya başladı şu 3 gündür 3 haftadır benimle nedeni ne olabilir stresmi yoksa pire mi çünkü kaşınıyor da tüylerini koparıp yere atıyor veya silkelenince tüm tüyler havada uçuşuyor şimdiden teşekkürler...

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

en alttaki resimde tüylerini düzeltiyor da en üstteki resim biraz sıkıntılı. Kuşa su falan sıkmıyorsunuz değil mi.. Nemden de belki yolabilir..

3. Hürkan YILMAZ

Eskimiş tüylerini yolar :) Temzileniyo yani.

4. ByCiga

ByCiga Guest

alttaki resimlerde belli olmuyor bazen düzeltiyor bazen düzelttikten sonra çekiyor bu 3 hafta boyunca hiç olmamıştı anlamadım neden olduğunu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

temizlenmesi iyi birşey fakat çok sert bir şekilde çekiyor yani bir kere tünekte tüylerini çekerken dengesini kaybetti düşecekti azkalsın. Bu benim ilk deneyimim olduğu için emin olamıyorum ne yapıyor.

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tuy yenilme yapabilir dostum ve şu gaste kagitnı kaldir beyaz kagıt koy onlar mantar yapabilir kuş kemir se...

6. ByCiga

ByCiga Guest

bunu bilmiyordum sağol...

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

eski kullanimayan defter kagitlarindan da koya bilirsin beyaz olsun. renklendici oldugu için gaste kagıtlarinda mantar yapabilir... ;)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Göründüğü kadarıyla kuşunuz tüye girmiş merak etmeyin mevsimsel herhangi bir sıkınyı olmaz

9. ByCiga

ByCiga Guest

tüye girmesi için bir yaş sınırı yok değilmi çünkü daha 4 aylık.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hayır yaş sınırı yok eviniz sıcaksa banyo vermenizi öneririm çok kaşınır bu zamanda çünkü rüzgara ve ceryana dikkat etmek şartıyla.. Bahar olduğu için mevsimsel yeni tüyleri geliyor yaza hazırlık

Sayfayı Paylaş