Karadeniz Pet

muhabbet kuşum uçamıyor

• Konbuyu başlatan Yaman Kuşçu
  • Başlangıç tarihi
Y

Yaman Kuşçu

Guest
evet arkadaşlar 1 ay önce aldıgım muhabbet kuşunun kanatlarını kestirmişler uçamıyor ne yapmam lazım :confused: :confused:

Ele alışsın diye kesmek nasıl bi mantık anlamış değilim

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

hocam 4-5 aylık dedi forumdan bi arkadaş kanat çekimi nasıl oluyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

abdullah hocam gerçekten çok haklısın çok pişmanım bi daha asla öyle bir hataya düşmeyeceğim

Yazık hayvana da size kasıtlı olarak yazmadım bunu benim lafım bunu yapanlara çoğu kuşçu yapıyor. Ele alışma ise çok zor bişi değil ayrıca.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Kanadıni yavaş bi sekilde tuylerini koparcaksiniz ama eger yapamam derseniz bekleyin kuşun cani illahaki acicaktir

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw kanatlar çekilir mi hiç. Kuşu bunalıma sokarsınız. Papağanların kinci bi yapısı da vardır sizden nefret edebilir

yapmasına yaparım da kuşumun acı çekmesi çok üzücü bişey

aynen kesmiyeceğim iyi böyle inşallah uçmaya başlar

arkadaşlar canlıları olduğu gibi kabullenelim.. onlar insan değilki. neden bir kılıfa sokma gayesinde herkez.. yok konuşurmu yok bana alışırmı... onlara eziyet ediliyor.. kanatların tuylerini yolma ne demek yaa.. sakın!!!! ah bir dilleri olsada anlatsalar .....

arkadaşım elini vicdanına koy ve olayı bırak akışına... kanatları kendi kendisini yenilesin.. bu anlamda varsa tüy yenilemeye yardımcı ilaç veya yem tarzı birşey.. hayvan yararına olacaksa tabi kullan..

Geri