petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Yumurtladı Tavsiyeleriniz Neler?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KocH tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. KocH

KocH New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Dişi Muhabbet Kuşum çarşamba günü ilk yumurtasını verdi. bugün pazar bugün 3. yumurtada gelmiş.Herhangi bir müdahalede bulunmadım kuşlara. Neler yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim. Nelere dikkat etmem gerekiyor ? Özel yem karışım vb vermelimiyim beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Bu işte acemiyim ilk defa kuşum yumurtladı bundan önce 2 eş almıştım yumurta alamadım.Son bir not erkek olan kuşum hiç yerinde durmuyor tavanda falan geziniyor iki ayağı ile demirlere tutunup sırtını kaşıyormuş gibi ters dönüyor Kuşlarımdan birkaç kareyi sizler ile paylaşayım ...:[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar. Bi tavsiyede bulunurmusunuz?

#1 KocH, 8 Mayıs 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O yuva içindekiler de ne kanarya kecesi mi koydunuz yoksa inşaallah kuşları ilaclayip eşe atmissinizdir muhabbet kuşlarında yuvaya ya Kum konur ya talaş ya da bir şey konmaz

3. KocH

KocH New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvanın içinde gelen keçe gibi sey var

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

İlaclama derken nasil yani anlamadım açıklayıcı olursanız sevinirim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınızı bite karşı ilaçlamıyor musunuz veya kafesinizi ilaçlamıyormusunuz kanarya yuvalarında keçe kullanılmaz ve keçe kısa sürede bit yapar

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş