Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Yumurtladı Tavsiyeleriniz Neler?

KocH

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.Dişi Muhabbet Kuşum çarşamba günü ilk yumurtasını verdi. bugün pazar bugün 3. yumurtada gelmiş.Herhangi bir müdahalede bulunmadım kuşlara. Neler yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim. Nelere dikkat etmem gerekiyor ? Özel yem karışım vb vermelimiyim beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Bu işte acemiyim ilk defa kuşum yumurtladı bundan önce 2 eş almıştım yumurta alamadım.Son bir not erkek olan kuşum hiç yerinde durmuyor tavanda falan geziniyor iki ayağı ile demirlere tutunup sırtını kaşıyormuş gibi ters dönüyor Kuşlarımdan birkaç kareyi sizler ile paylaşayım ...:
y5BpGy.jpg
WkNpo2.jpg
RkWpG6.jpg
pzdN2m.jpg

NAz2G5.jpg

a3VNg5.jpg
8ZVLXQ.jpg
7glpVL.jpg

VakGLj.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar. Bi tavsiyede bulunurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
O yuva içindekiler de ne kanarya kecesi mi koydunuz yoksa inşaallah kuşları ilaclayip eşe atmissinizdir muhabbet kuşlarında yuvaya ya Kum konur ya talaş ya da bir şey konmaz

O yuva içindekiler de ne kanarya kecesi mi koydunuz yoksa inşaallah kuşları ilaclayip eşe atmissinizdir muhabbet kuşlarında yuvaya ya Kum konur ya talaş ya da bir şey konmaz
Yuvanın içinde gelen keçe gibi sey var

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

İlaclama derken nasil yani anlamadım açıklayıcı olursanız sevinirim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşlarınızı bite karşı ilaçlamıyor musunuz veya kafesinizi ilaçlamıyormusunuz kanarya yuvalarında keçe kullanılmaz ve keçe kısa sürede bit yapar

Geri