Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum :(

• Konbuyu başlatan Esmanur Pelen
  • Başlangıç tarihi
E

Esmanur Pelen

Guest
Merhaba arkadaşlar. Benim muhabbet kuşumda dün bişey farkettim yemini yememiş suyunu içmemiş çok halsiz ve hep uykuya meğilliliğini gördüm zorla yedirmeye çalıştım yemedi. Sabah kalktığıma tamamen kötüydü tutunacak ötecek yürüyecek uçacak hali yoktu hemen veterinere götürdüm ne yazık ki kanatlılar hakkinda pek fazla bilgili olmadıklarını anladım. Bana eti morarmış aşırı vitaminsiz beslenememiş falan dedi vitamin suyu verdi damlatiyorum suyuna ama içecek hali bile yok başka veterinere götürdüm o da toz vitamin verdi ama içmiyor yemiyor hali yok. Bende şırıngaya koydum belli vakitlerde veriyorum. Ama tek sorun bununla bitmiyor kuş sanki kör gibi. parmağımı gözüne yaklaştıryorum ama hiçbir tepki vermiyor sadece ses rüzgar ya da dokunmayla hissediyor ağlamaktan artık gözümden yaş gelmiyor onun çırpınışlarını vurmalarını gördükçe içim acıyor ne yapmam lazım lütfen yardim edin? Lütfen nolur :(

Çok Üzgünüm dualarimiz onunla inşaallah düzelir :(

istanbulda iseniz avcılardaki istanbul üniversitesi veteriner fakültesine gitmenizi tavsiye ederim aynı durumda olan kanaryam 3 günde eski haline geldi verdikleri ilaçlarla 7/24 açık.

bence de hemen veterinere götürün.çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Maalesef iç hastalık olabilir.Organla alakalı.
Dışkısı vs nasıl?

İstanbul avcılardaysanız üniversite harici kanatlılardan anlayan çok iyi bir veteriner var. Çok şükür bir çok hastalıkta bana yardımcı oldu. Eğer yardımcı olmamı isterseniz özelden msj atın ya da konularımda veterinerin bilgilerini paylaştım.

Geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ancak kısa surede İstanbul üniversitesi veteriner fakültesine götürün bu konuda iyi olduklarını biliyorum.