Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumu yeni aldım bir bakar mısınız ?

KUZEY80

Yeni Üye
IMG_1589.JPG
IMG_1590.JPG

Arkadaşlar daha bugün aldım kuşumu. Gagasının ucu siyah. bana daha 1 aylık mı ne dediler. Cinsi erkek miş ama emin olamadım. Birde çok yem yiyor yardım edin sebebi ne ki ? kuşumun ırkı ne ? Cinsiyeti tam olarak ne ?

Bendede aynisindan var cinsi hollanda sanirsam 2.3 aylık gibi erkeğe benziyor

Masallah cok cok tatli bir sey. Daha yeni anneden ayrilmis. 2 ayı gecince gagasindaki siyahlik gecer. Yakisikli karizmatik bir beyefendi masallah :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gagasındaki siyahlık söylendiği gibi yeni yeme düşmüş olmasından. Çok yakışıklı gayet saglıklı duran bi erkek. bence 2 aylık yok bile. Güle güle büyütün. Cinsi konusunda pek emin değilim net görmem lazım. ama göğsü kabarık biraz iri duruyorsa hollanda olabilir. tahmınıme öre öyle duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 10486 Ekli dosyayı görüntüle 10487

Arkadaşlar daha bugün aldım kuşumu. Gagasının ucu siyah. bana daha 1 aylık mı ne dediler. Cinsi erkek miş ama emin olamadım. Birde çok yem yiyor yardım edin sebebi ne ki ? kuşumun ırkı ne ? Cinsiyeti tam olarak ne ?
Öncelikle Kuşunuz Hayırlı Olsun Fakat O Ballı kraker faydalı değildir asla.Kimyasal maddelerle yapıştırıldığı için kuşa zarar vermekte Heleki Bu Yaşta ...

Öncelikle Kuşunuz Hayırlı Olsun Fakat O Ballı kraker faydalı değildir asla.Kimyasal maddelerle yapıştırıldığı için kuşa zarar vermekte Heleki Bu Yaşta ...
Tamam çıkarttım kardeşim. Bunun boyu uzar mı yoksa bu hep böyle kısa mı kalacak ?

Maşallah çok güzel bir erkek kuş, hayırlı olsun. Güzel vakitleriniz olsun inşallah. Bu arada kuşun gagasındaki siyahlık dahi daha geçmemişken kuşa 6 aylık diyen arkadaşımı tebrik ediyorum :)

Geri