Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun popo kısmı büyüdü .. Ve çok halsiz yardım..

• Konbuyu başlatan Kuşsavar
  • Başlangıç tarihi
K

Kuşsavar

Guest
Merhaba arkadaşlar Forumda yeniyim hatam var ise affola .. 2 gündür dişi muhabbet kusumun arka kısmı kötü bi durumda ne yapacagımı bilemedim .. Yuvalıktan dişarı cıkmıyor günde 1 2 dk cıkıyor cok kotu durumda sürekli uyuyuyor ve halsiz durumda lütfen kuşuun durumu ne yada hastalıklımı yoksa yumurta mı tıkandı bilmek istiyorum lütfen cevap verin..

http://i.hizliresim.com/7VQg6v.jpg

Gerçekten kötü duruyor tikanmada olabilir urda olabilir ağzına ve o kısma çok az zeytin yağı damlatin geçmiş olsun

Olur olur en iyisi bu zaten çok geçmiş olsun

Bencede bir an önce veterinere götürmenizde fayda var.

Götürdüm adam biraz ugrasti felan epeyde kan aktı ama yumurta cıkarttı şuan cok halsiz yatıyor . Kuşlarınızı ayırın dedi bu kuş bir daha çiflesirse felc kalırmıs :( bende ayıracam kuşları şuan 2 3 tane daha yumurtası var onlarıda sağ salim cıkartırsa dahada yumurtlamaması gerekiyormus bakalım ınsallah iyi olur.

Çok geçmiş olsun inşaallah iyileşir

eyvallah saolsun dostum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Arkadaşlar kuşum öldü . Sabah ilk işim onu kntrol etmek oldu gittigimde ayakta duruyodu hayvan donmus cok kotu oldum yumurtlamaya calısırken ölmüs dayanamıs acısına . :(

Çok üzüldüm :( geçmiş olsun

Erkek kuşum dişiyi arıyıo resmen kafeste oda şokta :( acaba erkek kuşa eş mi almam lazım tek yaşiyabilir mi ?

bence bir eş alsan iyi olur.
bayağı zaman geçmiş ne yaptınız bilemem ama.

Geri