Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Rahatsızlıgı

Abi enerjisi normal. Bazen hara ketli oluyor bazende kabarik duruyor. Sabahlari işigi acinca erkekle baya bir birlerine kir yapiyolar
Kardeşim, kuşun güncel dışkılarını atarmısın. Kuşları ayır ne olurne olmaz?

Kardeşim, kuşun güncel dışkılarını atarmısın. Kuşları ayır ne olurne olmaz?
abicim şu an ayırdım kuşları erkeğin yanına diğer dişiyi koydum diğer dişide kızışmış her halde ceresi kahverengi bakalım nolur

Abicim Dişkisi boyle şu an dişinin. Acaba ne rahatsizligi var? İhsalmi? Yeni yapti dişkiyi

Dışkıyı yapar yapmaz mı etrafa leke bırakıyor yoksa yaptıktan belli bir süre geçtikten sonra mı leke oluyor? İshal gibi görünüyor bakteriyel ishal olabilir.

Evet yapar yapmaz etrafa leke brakiyor abicim
O zaman flucan 150 mg 1 kapsül al eczaneden. Tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekle. 5 gün boyunca kullan. Kafeste kum, gaga taşı kalamar kemiği varsa kaldır.

O zaman flucan 150 mg 1 kapsül al eczaneden. Tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekle. 5 gün boyunca kullan. Kafeste kum, gaga taşı kalamar kemiği varsa kaldır.
Tamam abicim alirim tesekkur ederim Allah Razi Olsun yardimin icin

İyi akşamlar abicim kuşu ayırıcaktım ama baktım yuvada yatıyor ayırmadım 2 gündür girib çıkıyor yuvaya hatıyor yuvada acaba yumurtasımı var ? tamda bakamıyorum ürkütmek istemiyom
Erkek ile eşlediysen yuva hazırlığına başlamış olabilir. Yuvada olmadığı an, bak yuvaya ama yumurtası yoktur bence.

Erkek ile eşlediysen yuva hazırlığına başlamış olabilir. Yuvada olmadığı an, bak yuvaya ama yumurtası yoktur bence.
tamam abicim yuvada olmadığı zaman bakarım yuvaya ama nerdeyse 2 saatdır yuvada hiç çıkmıyor ben odaya girince diğer kuşlar uçuyor oda yuvadan çıkıyor tekrar giriyo çıkmıyo daha

Geri