Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun sorunu ne?

EmoSero

Yeni Üye
Arkadaşlar bir kaç ay önce bir muhabbet kuşu aldım kuş sesi veya müzik duyunca ötüyodu taa ki bir kaç gün önceye kadar şimdi halsiZ duruyo hafif tüyleri kabarık yemeği de artık eskisi gibi yemiyo az yiyo dışkısında bir sorun yok ama yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar bir kaç ay önce bir muhabbet kuşu aldım kuş sesi veya müzik duyunca ötüyodu taa ki bir kaç gün önceye kadar şimdi halsiZ duruyo hafif tüyleri kabarık yemeği de artık eskisi gibi yemiyo az yiyo dışkısında bir sorun yok ama yardımcı olursanız sevinirim
Basliga acil ve yardim yazdigin için konu kilitlenecek tekrar konu açın basligi düzeltin. Kusun ve diskinin gorsellerini paylasin yeni konuda

Cereyanda kalmis olabilir soguk alginligi olabilir

Birden fazla başlık açmayın lütfen. Diğer başlığı kilitledim buradan devam edin..

Geri