petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusumuz mantar mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fryfry18 tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar burun kisminda boyle bisey var.Birjne gonderdim resmi mantar var dedi.Bende bugun eczandn troysd merhem ve oksijenli su aldim.Oksijenli suyla biraz temizledimm burnunu ve merhemi surdum.Ayaklarinada surdum dogrumu yyaptik onerisi olan varmi.Ayrica kusun burun rengi maviydi mantardan snra degisti disimi erkekmi kus anlayan arkdslr yardmcii olrsa sevnrm.

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    çiftleşme zamanı gelmiş olabilir belki burnu kahverengi oluyomuş dişi kuşların

3. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Sanmiyorum kus sureklu kasiniyodu merhemi surduk rahatladi.Merhemi surduktn sonra kasnmsti ama rahatladi kasnmyo simdi.

4. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Bu fotoğrafa göre kuşunuz kızışıyor dişiler kızıştığı zaman ceresi kahve rengi tonlarında olur :)

5. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Sürdüğünüz merheme devam edin. Kuş kızıştığında cere rengi değişir doğrudur ama cerenin üst kısmındaki tüyler mantara işaret. Yinede bu konuda daha tecrübeli arkadaşların yorumunu beklemekte fayda var.

6. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş kızıştığında cere rengi değişir doğrudur ama cerenin üst kısmındaki tüyler banada garip geldi.Ama ben bazı dişelerde gördüm kızıştımı oralarda kahverengileşme vardı normal heralde

7. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusu ilk aldigimizda ceresi maviydi ve erkek olrk almstk.Ben mantardan dolayi kusun Ceresi degistigini dusnyrm.Cunku kus surekli burnunu kasiyor.Ters giden bsy var cnku bukdr kasinti olmamaliydi.Her ihtimale karsi ayaklarinada suruyorum ilaci.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

Arkadaslar buda kusumun bugunku fotogrfi.Burnunda duzelme var gibi.Ne dusunuyosunuz?

8. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Benim dişimde öyle mantar yok ama :)

9. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    olmasında kardeşim

Sayfayı Paylaş