Karadeniz Pet

Muhabbet kusuna tek bakılabılırmı?

• Konbuyu başlatan hageli
  • Başlangıç tarihi
H

hageli

Guest
Arkadaslar ben bir muhabbet kusu almak ıstıyorum.Fakat tek almayı dusunuyordum.Erkek almak ıstıyorum.Muhabbet kusları tek bakılabılırmı?Ne tur sorunlar olur?Ben 2 kusa bakabılecegımı zannetmıyorum.Eger tek muhabbet kusu olmaz dersenız almaktan vazgecıcem.

elbette bakılabilir. yavru alırsanız daha iyi yetiştirebilirsiniz.

evet çift almak şart degil ama surekli ilgenmeniz gerek. 1 2 aylık bulursanız daha iyi olur. konuşma açisindan falan.

Arkadaslar yorumlarınız ıcın tesekkurler.Evet yavru ıstıyorum.Burdakı petshoptan alcam bakalım cumartesı yenı kuslar gelcekmıs bakıcam

2 Aylık bir erkek al ele alıştır konuşmayı ögret.tek ele alıştirmak vs icin tek alman gerek zaten ama yeterince ilgilen.

Ben bir tane muhabbet kusu besliyorum ve uzun sure de es almayi dusunmuyorum cunku aramizdaki bag cok kuvvetlendi artik kendini bizden biri, insan olarak goruyor. Eger tek beslemeyi dusunuyorsaniz onceliginiz yeni yeme dusmus ve erkek bir yavru olsun. Ancak soyle bi durum var; yavruyla yeteri kadar ilgilenebilecekseniz, surekli zaman ayirabilecekseniz tek alin, vaktinin bicogunu kafeste kendi basina gecirecekse mutlaka yaninda bir es olsun. Bizimki cok degil 1 gunu yalniz gecirmek zorunda kaldi, aksam eve geldigimizde resmen trip atti.

zataen ilk başta birtane al. zaten sonra bırakamıyorsun :)

1-2 aylık erkek bir yavru al, birde sizin şehir neresi? Petshopu bekleyene kadar forumda bir konu aç, belki yakın çevrede elinde olan vardır.

Petshop dan ziyade formda konu açın derim.petshoba 3ayliktan kücuk gelmiyor.ve salma üretiminden cok kus arasından geldigi icinde korkak oluyor.ilk tecrubense eger kuştan sogumamak icin ev üretimi bi kuş al bence 10tl fazla vercen belkide ama gönlüne göre egitebilceksin :))) düsünün bence ani karar vermeyin

tek bakilir elbette ben tek kusa bakiyorum tabi ilginize ihtiyaclari olur

Bende kasımda gelecek olan ingliz muhabbet yavruma tek bakacagagm.yanına es dusunmuyorum.onu ilgi manyagı yapmayı dusunuyorum.hatta okadar ileri gitcemki yeteeer diye dile gelcek.Allahın izniyle :)))

Bende kasımda gelecek olan ingliz muhabbet yavruma tek bakacagagm.yanına es dusunmuyorum.onu ilgi manyagı yapmayı dusunuyorum.hatta okadar ileri gitcemki yeteeer diye dile gelcek.Allahın izniyle :)))

Kuşu ilgiyle isyan ettirip konuşturma yöntemi litaratürlere girer bu olay :)

Yorumlarınız ıcın tesekkurler kucuk bır ılde oturuyorum bulamadım uretıcı bırını malesef

Geri