petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusuna tek bakılabılırmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hageli tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hageli
    Gizli

hageli Guest

Arkadaslar ben bir muhabbet kusu almak ıstıyorum.Fakat tek almayı dusunuyordum.Erkek almak ıstıyorum.Muhabbet kusları tek bakılabılırmı?Ne tur sorunlar olur?Ben 2 kusa bakabılecegımı zannetmıyorum.Eger tek muhabbet kusu olmaz dersenız almaktan vazgecıcem.

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    elbette bakılabilir. yavru alırsanız daha iyi yetiştirebilirsiniz.

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet çift almak şart degil ama surekli ilgenmeniz gerek. 1 2 aylık bulursanız daha iyi olur. konuşma açisindan falan.

4. hageli
    Gizli

hageli Guest

Arkadaslar yorumlarınız ıcın tesekkurler.Evet yavru ıstıyorum.Burdakı petshoptan alcam bakalım cumartesı yenı kuslar gelcekmıs bakıcam

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    2 Aylık bir erkek al ele alıştır konuşmayı ögret.tek ele alıştirmak vs icin tek alman gerek zaten ama yeterince ilgilen.

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Ben bir tane muhabbet kusu besliyorum ve uzun sure de es almayi dusunmuyorum cunku aramizdaki bag cok kuvvetlendi artik kendini bizden biri, insan olarak goruyor. Eger tek beslemeyi dusunuyorsaniz onceliginiz yeni yeme dusmus ve erkek bir yavru olsun. Ancak soyle bi durum var; yavruyla yeteri kadar ilgilenebilecekseniz, surekli zaman ayirabilecekseniz tek alin, vaktinin bicogunu kafeste kendi basina gecirecekse mutlaka yaninda bir es olsun. Bizimki cok degil 1 gunu yalniz gecirmek zorunda kaldi, aksam eve geldigimizde resmen trip atti.

7. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

zataen ilk başta birtane al. zaten sonra bırakamıyorsun :)

8. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-2 aylık erkek bir yavru al, birde sizin şehir neresi? Petshopu bekleyene kadar forumda bir konu aç, belki yakın çevrede elinde olan vardır.

9. Nilgün BULUT
    Gizli

Petshop dan ziyade formda konu açın derim.petshoba 3ayliktan kücuk gelmiyor.ve salma üretiminden cok kus arasından geldigi icinde korkak oluyor.ilk tecrubense eger kuştan sogumamak icin ev üretimi bi kuş al bence 10tl fazla vercen belkide ama gönlüne göre egitebilceksin :))) düsünün bence ani karar vermeyin

10. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    tek bakilir elbette ben tek kusa bakiyorum tabi ilginize ihtiyaclari olur

11. Nilgün BULUT
    Gizli

Bende kasımda gelecek olan ingliz muhabbet yavruma tek bakacagagm.yanına es dusunmuyorum.onu ilgi manyagı yapmayı dusunuyorum.hatta okadar ileri gitcemki yeteeer diye dile gelcek.Allahın izniyle :)))

12. Erhan ÖZEKEN
    Gizli

Kuşu ilgiyle isyan ettirip konuşturma yöntemi litaratürlere girer bu olay :)

13. Nilgün BULUT
    Gizli

:))))) ay evet yaw hic duşunmemistim.guzel fikir

14. hageli
    Gizli

hageli Guest

Yorumlarınız ıcın tesekkurler kucuk bır ılde oturuyorum bulamadım uretıcı bırını malesef

Sayfayı Paylaş