petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşunun Yavru Olduğunu Nasıl Anlarım Lütfen bakın :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre KARAN tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar cumartesi nasipse Muhabbet kuşu almak istiyorum. Adam bana yavru dedi gagalarında siyahlıklar vardı sadece bu ilgi mi çekti. Acaba gagalarındaki siyahlıktan başka ne gibi belirteleri vardır. 3 tane kuş aldım hepsi yetişkin çıktı bu sefer yavru alayım bana yardım edin lütfen. Ve bana geleceğini nasıl anlarım?

2. Yusuf ŞANLI

Bildigim kadariyla anlatim yanlisim varsa duzeltir arkadaslar gozlerinin cevresinde beyaz halka olmaz tek renk olur kafasinda paralel siyah cizgiler olur. Olgun kuslarda o cizgiler arkaya dogru acilir. Ayaklarinda herhangi bir burusma olmaz ve gaga rengi genelde cok acik renkler olur yani acik mavi yada pembemsi gibi

3. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler kardeş.

Alacağım yerde kuşların gagaları bu türdü. Daha önce aldığım kuşlarda bu belirtiler yoktu.

4. Yusuf ŞANLI

Bak bu benim yavru kusum 1 aylik daha kafasindaki cizgiler gozunde halka olmayisi belli mesela

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kafalarında cizgiler olmalı gözleri simsiyah olmalı en kolay anlaşılacak şeyler bunlardır

6. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun arkadaşlar ya:)

Sayfayı Paylaş