petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbetim neden öldü :((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SELİM EYÜPOĞLU tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. SELİM EYÜPOĞLU

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba.dün akşam eve gittiğimde sapasağlam görünen muhabbet kuşum eşimle yemeğe gidip eve döndüğümüzde kafesin dibinde tam köşede kafese dayalı olarak dik bi pozisyonda gözleri açık bi şekilde ölü olarak buldum.Ama hasta değildi kuşum hasta olsa anlardım. beni görünce salıncağa atlardı kafese tırmanırdı ölmeden hemen önce :( acaba neden ölmüş olabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?

2. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Başınız sağolsun.muhabbet kuşları hasta iken fazla belirgin olmayan durumlarda kendini iyi gibi gösterebiliyorlar.bunu haricinde bir bilgim yok

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ecel diyebiliriz Üzgünüm :(

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Ani kalp krizi geçirebiliyorlar.Yazık olmuş.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun. Genelde böyle durumlarda ani kalp krizi ya da yaşa bağlı ölümler olabiliyor.

7. SELİM EYÜPOĞLU

Beğenileri:
    0
    yok arkadaşlar kuşum yaşlı değildi alalı 2 ay ancak olmuştur belki de tahminimce de yaşı 6-7 aylık ancak vardı bi de ben kuşlarımı her gün hemen hemen uçuruyorum çıkarıyorum yağlanmaya çok dikkat ediyordum

8. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27

Sayfayı Paylaş