Karadeniz Pet

Muhabbetine Doyum Olmuyor:)

cocomade

Paylaşımcı Üye
Selamlar:)
Oğlumun çenesi düşmüşken birkaç videosunu çekip sizinle paylaşayım dedim. 20'ye yakın kelime biliyor fakat maalesef hepsini aynı anda söylemiyor. :( Bu videolarda da o yüzden hepsi yok.

Birinci videomuz;
[YOUTUBE]K9WP_W8Um_Y[/YOUTUBE]
İkinci videomuz- bu videoyu çekerken netlemeyi unutmuşum o yüzden kalitesi oldukça kötü oldu kusura bakmayın.
[YOUTUBE]5Lf9PkWQIKo[/YOUTUBE]

Bunlar da dünden kareler:)
xA1nlr.jpg

eQVvqA.jpg

eXP9O6.jpg

w1JLPA.jpg

Maşallah. Gerçekten bazılarından daha iyi Türkçe konuşuyor :D

Ahaha teşekkür ederiz.:D

maşalllah eşşek sıpasına :D kuşunuz bayağı bakımlı gözüküyor tebrik ederim.

evin yaramaz bıdığı o. :) teşekkür ederim, elimden geleni yapıyorum diyelim sağlıklı olması için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Bunun için yeni başlık açmak istemedim ama kuşumun cinsi hakkında bilgi alabilir miyim arkadaşlar? Aslında bu zamana kadar hiç sorgulamadım ama merak işte.. :) kuşumun cinsini yerli-çek kırması olarak biliyorum, jumbo ya da ingiliz değil ama kanında ingilizlik var mı? sanki bana çeklere göre biraz daha tombiş geldi oğlum.:) Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
teşekkür ederim Selen hanım, bir de keşke ırkı hakkında bilgi alabilseydim. :)

Tesekkurler yorumunuz icin.

Maşşallah helal olsun beşiktaşlıymış bende beşiktaşlıyım :D

tesekkur ederim yorumunuz icin. irki hakkinda bi fikriniz var mi ? ben yerli-cek kirmasi diye biliyorum ama ne kadar dogru?

Irkı hakkında ben yerli diyorum .Kuşunuza bir dişi kuş almayı düşündünüz mü ?

Irkı hakkında ben yerli diyorum .Kuşunuza bir dişi kuş almayı düşündünüz mü ?

tesekkur ederim ilginiz icin. su an icin oyle bir dusuncem yok bizimle olan bagi cok kuvvetli bozulmasini pek istemiyoruz kulaga biraz bencilce geldiginin farkindayim ama bi sure daha tek besleyecegim sanirim.

Geri