Karadeniz Pet

Muhabbettem Kuşum 2 gündür ishal,halsiz ve kaşınıyor

Üstadım çok yordum sizi ama son birşey sormak istiyorum. "Kuşunuz tüyde" ne demek acaba ?
kuşlar yılın belli dönemlerinde tüy değiştirirler bu dönemde olan kuşlar için bu tabiri kullanırız

gözlemlemeye de devam edin anormal bir durum olursa tekrar yazın

Merhaba,
Muhabbet kuşumun dışkısı iki gündür baya sulu, gözleri kapanıyor ve halsiz. Akşam tüyleri sürekli kabarıktı ve gagasıyla sürekli tüylerini yoluyor. Cumartesi günü hava güneşliydi 5 dk. balkona çıkardım rüzgar yoktu ama üşütmüş olabilir mi. Bir de suluğuna 10 damla vitamin damlattım fazla gelmiş olabilir mi. Akşam kalarifer peteğinin yanına koydum kafesini kabarması bugün daha az gibi. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kerem bey dışkısına bakılırsa basit bir soğuk algınlığı değil gibi. Yeni bir dışkısını daha paylaşın ayrıca videosunu çekip paylaşın. Şimdiden suluğuna 8 damla kadar sirke katın.

Kerem bey dışkısına bakılırsa basit bir soğuk algınlığı değil gibi. Yeni bir dışkısını daha paylaşın ayrıca videosunu çekip paylaşın. Şimdiden suluğuna 8 damla kadar sirke katın.
Selçuk Bey Merhaba, yeni kaka resmini yükledim sanki biraz toparlamış gibi. Video yükleyemedim buraya ama youtube a yüklediğim linkleri veriyorum inşallah becermişimdir. dediğiniz gibi sirke kodum suluğuna. Başkaca birşey yapmamlazımmı acil olarak. Sirkeli suyla banyo, B vitamini gibi vs.

Ekli dosyalar

• IMG_20180320_201610.jpg
    IMG_20180320_201610.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 10
Evet toparlamış. İki gün suyuna 8 damla değil de 4 damla sirke katın. Sonrasında 1 hafta üstüste probiyotik katın suyuna. Sonra haftada 3-4 kez katmaya devam edin. Profesyonel bir ürün olsa daha iyi olur.

Geri