petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabet Kusları Oda Sıcaklıgı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve xxxsa tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. xxxsa

xxxsa Guest

Merhabalar herkeze..

Muhabet Kuslarım yumurtladı gene bu aylar soguk bıraz oda ısısı soguk yavrularda cıkmaya basladı minimum kac derece olması lazım oda sıcaklıgının biraz bilgilerinizi isticem bu konuda yorum yazanlara sımdıden tesekur ederım

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    10 derece altına inerse yavrularda sıkıntı yaşarsın. Yuvada muhakkak talaş olsun. Kum filan koymayasın. ideal sıcaklık 16-24°C.

3. xxxsa

xxxsa Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:37 -->-> Daha önceki mesaj 08:36 --

Şuan kum var Acaba kumu boşaltıp talaş koysam bakmaya dewam ederlermı birde abi sürekli kayıp verıyorum atıyorum 6 yumurtadan 5 cıkıosa 1 tanesi ölüyor inş bu sefer kayıp olmaz bu konudada bana bıraz bilgi ver

#3 xxxsa, 17 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Aralık 2014
  4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş