Karadeniz Pet

muhabet kuşum ishal ve diğer muhbet kuşum siyah dışkılıyor ne yapmalıyım

hilal kozanoglu

Yeni Üye
4 muhebt kuşum var 1 tanesei ishal ve cok cıvık dışkılıyor diğeri ise siyah ve kuru dışkılıyor ne yapmalıyım
ishal olanın keyfi yerinde gibi duruyor gaga taşını kemiriyor istahı azaldı o yüzden daldarı ve kanarya yemi veriyorum kursak mantarı için truflican kulandım 2 gündür şimdi ishali oldu için flugy verdim 1 damla ve probiyotik damaltım suyuna ikisinin de siyah dışkılıyan sokakta buldum için elime alıştıramadım ve bende cok ellemiyorum onu sadece gerektikce rahatsız ediyorum ne yapmalıyım bilgisi olan varmı

Estağfurullah 💜
Solda dosya ekle kısmından ekleyebilirsiniz. Dosya büyük uyarısı alıyorsanız ekran görüntüsü alıp tekrar yüklemehi deneyin. Yine olmazsa hızlıresim.com a yükleyip linkini bursya atınız.
Buda siyah dıskı yapanin https://hizliresim.com/m7tvd7b ikiside ara ara kursak mantari varmis gibi hareketler yapiyor iahal olana flugy verdin 1 damla ikiside zayiflamis ne yapmaliyim

Kuşlarında genel görünümü atar mısınız? Streamable.com a videosunu yükleyip atabilirsiniz. Kuş mumu, probiyotik kullanıyor musunuz? Herhangi bir farklı şey yediler mi?
videoyu yüklicem şimdi hayır ama öncesine göre cok fazla mineral blok yiyorlar kafesleri ortadan ayrıldı için aradakı telle sıkıştırdım öyle daha cok yemeye başladılar kuş kumunu önceden cok kulanmıyordum bi bir hafta önce kulanıyordum şimdi kanarya yemi verdim için içine koymadım daldarı yiyorlar ve probiyotik sıvı oalrak suya karıştırılan buldum onu yeni aldım onu kulandım dün şimdi sularını tazeledim

Sarı olanın kuyruk sekmesi hep böyle fazla mı? Öncesinde dikkatinizi çekti mi yoksa şu an korkuyor mu? Sabah dışkılarını tekrar atın, beslendiğine emin olun ve dışkıları yapar yapmaz çekilmiş olsun
son zamanlarda artı bukadar çok değildi yiyolar ama cok fazla değil kursakları tam dolu olmuyor ve biraz azaldı yemeleri ikisindede kursak mantarı var gibi boğaz hareketi yapıyolar ara ara sanah truflican vermeyi düşünüyolarum ikisinede 3 gün öyle ilaç verip sonra 2 gün probiyotik en sonda 1 gün temiz su vitamin

Kuruluktan süpheleniyorum baya zayifladi yiyor ama cok degil keyfinde bi sorun yok truflucan veriyorum ikisinede
Fayda etmeyebilir ama ederse ne ala..çünkü kursak mantarından ziyade başka bir şeyi olabilir. Kuruluk diye bir hastalık yoktur. Kuş hasta olur ve zayıflar ona kuruluk denir. Yani hastalık adı değil, zayıflamasıdır.

Fayda etmeyebilir ama ederse ne ala..çünkü kursak mantarından ziyade başka bir şeyi olabilir. Kuruluk diye bir hastalık yoktur. Kuş hasta olur ve zayıflar ona kuruluk denir. Yani hastalık adı değil, zayıflamasıdır.
Ne yapmaliyim ozaman hic fikrim yok kursak mantari var gibi davraniyor ikiside kusmaya calisiyor gibi ama ikiside disi yem az yiyolar ne versem yerler daldarı veriyorum ama onuda istahla yemiyolar

Ne versek eski kilosuna kavusur lutfen soyleyin yumurta hasladim onu verxem simdi

Geri