petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabettim hastamı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Salih ŞİMŞEK tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Beğenileri:
    0
    Kuşu bugün evde kafes dışına çıkardım ve mama verdim fakat biraz önce dışkısının poposuna yapıştığı gördüm üfleyerek düşürdüm, sanki böyle bir halsizlik var kuşta şuan boynunu sağa bükmüş kuyruğu dünden buyana resimdeki gibi aşağıda acaba yumurtasımı var geçende resim yüklemiştim yumurta varmı diye ama... yardımcı olursanız sevinirim...

#1 Mehmet Salih ŞİMŞEK, 15 Aralık 2014
    Son düzenleme: 15 Aralık 2014
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşa vitamin takviyesi yapın bir süre. ishal mi

3. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Beğenileri:
    0
    hayır ishal değil 20 dk önce sularını değiştirdim ve içerisine vitamin ilacı koydum..

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz biraz zayıf kalmış gibi duruyor bol bol yumurta maması verin derim. Ayrıca o tünekleri tahta tünek yapsanız çok daha iyi olur. Maşaallah kuşlarınıza keyifli hobiler

5. Mehmet Salih ŞİMŞEK

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

yok mu yardımcı olabilecek başka bir kardeşim.

Sayfayı Paylaş