Karadeniz Pet

Mutlu aile tablosu:)

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleykum arkadaşlar bizim yavru dayanamamış aksam bir baktım ki yuvadan atlamış kalamar kemiğinin orada insanın bu tabloyu bozası gelmiyor ama 33 Günü'nde anne zarar vermeden ayırmak Lazım,Maşşalah eksik etmeyiniz,herkese nasip olsun inş
WV5a9P.jpg

maşallah cihan :)

Tşkler Ercan usta bugun atlamış bizimki yarın ayırayım diyorum,inş yem kırar dal Darı falan koyayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

Maşallah, hayırlı üretimler olsun.
Yavrunun renkler çok güzel çıkmış, sulu boya resim gibi. :)

Tşkler Levent bey,sizin spanglelerde çok hoş gerçekten

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir kaç gün takılsın bence

Benimki de 30 günlük oldu. Gündüz alıyom yem yiyor ama fazla değil. O sebepten akşam anne babasının yanıya koyom. Allah herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu
[url=http://hizliresim.com/VldR4y][/URL]

sa maaşallah

ve aleykümselam kardeşim rabbım nazardan korusun pek ğüzeller sağlıklı günler dileğiyle konyadan selamlar Mehmet kaymakçı

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maşallah, çok tatlılar :)

Tşk ederım arakadaşlar saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:20 -->-> Daha önceki mesaj 07:20 --

Benimki de 30 günlük oldu. Gündüz alıyom yem yiyor ama fazla değil. O sebepten akşam anne babasının yanıya koyom. Allah herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu
[url=http://hizliresim.com/VldR4y][/URL]

Kardeş maşallah sağlıkla büyüt inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:21 -->-> Daha önceki mesaj 07:20 --

ve aleykümselam kardeşim rabbım nazardan korusun pek ğüzeller sağlıklı günler dileğiyle konyadan selamlar Mehmet kaymakçı

ALLAH Razı olsun Mehmet bey çok tşk ederım,daha güzelleri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:22 -->-> Daha önceki mesaj 07:21 --

bir kaç gün takılsın bence

Tmm usta o zaman bır kaç gün Kalsın karışmım:)

Son düzenleme:
maşallah cıhan usta benım yavruya cok benzıyo :D

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Tüyü kadar ömrü olsun. Senin adına çok sevindim.

Maşşallah ya. anne baba yavru hepsi farklı. Çok güzeller...

Ve aleykum us selam şu kafesi bir tam çeker misin usta tunekler iyi durmuyor bereketli üretimler çok güzel

Selamun aleykum arkadaşlar bizim yavru dayanamamış aksam bir baktım ki yuvadan atlamış kalamar kemiğinin orada insanın bu tabloyu bozası gelmiyor ama 33 Günü'nde anne zarar vermeden ayırmak Lazım,Maşşalah eksik etmeyiniz,herkese nasip olsun inş
WV5a9P.jpg

Sabah sabah keyfimi yerine getirdi, Maşallah bu kuşlara

maşallah hayırlı üretimler.

maşallah cıhan usta benım yavruya cok benzıyo :D

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Tüyü kadar ömrü olsun. Senin adına çok sevindim.

Deniz han kardeş ve Gökhan kardeşim iyi dilekleriniz için tşk ediyorum,hepimiz yavruları sağlıkla büyütüp,keyifle besleyelim inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

Ve aleykum us selam şu kafesi bir tam çeker misin usta tunekler iyi durmuyor bereketli üretimler çok güzel

Ustam akşam atayım kafes geniş tünek 2 tane koymuştum,zqten bu çifti yeni kafese alacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:00 --

maşallah hayırlı üretimler.

Tşk ediyorum,daha iyileri sizlerin olsun,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Maşşallah ya. anne baba yavru hepsi farklı. Çok güzeller...

Tşkler birader evet böyle süprizler var,Rabbim nasıl yaratıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

Sabah sabah keyfimi yerine getirdi, Maşallah bu kuşlara

Tşk ediyorum Hüseyin bey,daha iyileri sizlerin olsun.

Son düzenleme: