petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Napıcamı bilemedim yardım ederseniz sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Uyan tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Şimdi arkadaşlar bende bi mubiş vardı yavru 2 aylık daha öncede konu açmıştım bi arkadaş hergün kafesin kapağını aç parmağama saten geliyordu yine öyle yapıcaktımki kafesi açar açmaz hemen uçmaya başladı merdivenlerde kaldı ordan kafesin üstüne koyduk etrafını izliyordu parmağımı uzattım çıktı parmağımın üstüne kafese girdi napsam bilemedim :/ kuş geleli 3 gün oldu galiba

2. Rebulls

Rebulls Guest

hocam 3 günlük kuşu mu uçurdun önce biraz etrafı tanımasına izin ver 15-20 gün kalsın bi yere çarpar ölür allah korusun

3. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Hocam kendi uçtu kafes içinde oynuyordulk

4. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kus 1-2 hafta kafeste dursun bide elinle severken kapinin etrafini kapat cikmasina izin verme

5. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Sorularınız cevaplarınız diyorsunuz sadece 2 kişimi bişi söledi yani 69 kişi bakıyor 2 kişi yazıyo

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Biraz sabredin dışarı salmayın. 1 hafta sonra salabilirsiniz.

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    rahat bırakın kuşu 1-2 hafta kafeste kalsın dışarı salmayın sakıncalı ;)

Sayfayı Paylaş