petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl Anlayacam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Selam Kolay Gelsn aRkadaşlar benim dişi sürekli yuvada yemek yemek için çıkıyo gerisi yuvada ve bazen yuvaya girip hemn çıkıyo hemn girip çıkıyo bunu devamlı tekrarlıyor ( bazen ) ama çiftleşip çiftleşmediklerini bilmiyorum. Dün erkek olan dişinin kuğruğunu ısırıyordu felan. Yrdım edebilrsenz sevinirm.

2. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Eğer çifleşme olmadıysa kızgınlık yumurtası yapacaktr ona hazırlık yapıyor kuşun .

3. Süleyman Aydın

Her ihtimalde yumurtlayacak kerata :D

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Çifleşme oldumu sence araları nasıl .

5. Süleyman Aydın

Araları Bayağı iyi kasıyorlar birbirlerini ama bilmiyorum çiftleşme oldumu olmadımı belki yuvada çiftleşmiş olabilirler dün gün boyu neredeyse her 2 side yuvadaydı o zama olmuş olabilir ama bilmiyorm.

6. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Olmuştur çifleşme kesin kardeş sen yinede yumurtalar olduğundda ışık yardımıyla kontrol et istersen .

7. armand0

armand0 Guest

yuvalığı yeni taktıysan yuvayı tanımaya çalışıyor olabilir ve yakında çiftleşmeleri an meselesidir bence deneyimli arkadaşlar daha fazla yardımcı olacaktır.

8. Süleyman Aydın

Peki bir soru daha çiftleştikten kaç gün sonra yumurtaya düşer kuş. ?

9. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    1 hafta sonra .

10. Süleyman Aydın

Okul açılmadan yumurtlasalar bari okul açılınca fazla ilgilenemem Kardeşlerim felan bakar keşke okul açılmadan yumurtlasalar :(

11. Yılmaz Ç.

Resim çek bazı üstadlar var onlar bilir dişide yumurta olup olmadığını.

12. Süleyman Aydın

yuvadan çıkmyor çıksa çekerm.

13. Hakan GÖLGE

resim atarsan daha iyi sonuçlar alabilirsin

14. Süleyman Aydın

15. Süleyman Aydın

Sayfayı Paylaş