Karadeniz Pet

Nasıl ortamda yumurtlarlar ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
bir kaç konuda okuduğum kadarıyla hiç ses olmayan ortamda yumurtlarlar dediler hiç rahatsız edilmeyecek ama benim evimde böyle bir ortam yok bu yumurta yapmayacağı anlamına mı geliyor ona göre eş alıcam artık tüm bilgileri topladım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

evimde her oda dolu bir oda var orada kalorifer yakmıyoruz çok soğuk oraya koymak istemiyorum

benimkiler sessiz sakin ortamın tam tersinde yumurtladı tv nin sesi çok açık olmasın yeterlidir..yeterki yuvalığı her dakika kontrol etmeyin o zaman kuşunuz strese girer

Vallahi inanmayacaksınız ben bu kuslardan en cok verimi sogukta alıyorum inanmayanlar gelip göre bilir gelip gören arkadaslarımızda var yani

kendi odamda düşünüyorum o zaman abim ve ben varız pc sesinden rahatsız olmaz dimi tıkır tıkır kafasını şişirmeyelim herşeye strese giriyo hayvan anlamıyorum :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Vallahi inanmayacaksınız ben bu kuslardan en cok verimi sogukta alıyorum inanmayanlar gelip göre bilir gelip gören arkadaslarımızda var yani

mesela kaç derece soğuk dediğin yer bide orda mı doğdular benim ki full bizim yanımızda sıcak ortamda bide hava değişikliği hasta eder

6 7 ye kadar düşüyo çok soluklarda hala doguyolar 30 40 takım kuş yuvaların bi kısmı söktüm eşleri ayırdım bi kısmının yavruları büyütmesini bekliyorum

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sizin üretimhane var sanırım . bende kaç gündür petshopları geziyom güzel bir eş arıyorum bulursam herşey hazır bende yavru almak istiyorum artık :)

Kuşların yerleri değişmesin, kafesi ve yuvalığı didikleyen olmasın, yeterlidir :)

Geri