petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl ortamda yumurtlarlar ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bir kaç konuda okuduğum kadarıyla hiç ses olmayan ortamda yumurtlarlar dediler hiç rahatsız edilmeyecek ama benim evimde böyle bir ortam yok bu yumurta yapmayacağı anlamına mı geliyor ona göre eş alıcam artık tüm bilgileri topladım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

evimde her oda dolu bir oda var orada kalorifer yakmıyoruz çok soğuk oraya koymak istemiyorum

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benimkiler sessiz sakin ortamın tam tersinde yumurtladı tv nin sesi çok açık olmasın yeterlidir..yeterki yuvalığı her dakika kontrol etmeyin o zaman kuşunuz strese girer

3. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Vallahi inanmayacaksınız ben bu kuslardan en cok verimi sogukta alıyorum inanmayanlar gelip göre bilir gelip gören arkadaslarımızda var yani

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kendi odamda düşünüyorum o zaman abim ve ben varız pc sesinden rahatsız olmaz dimi tıkır tıkır kafasını şişirmeyelim herşeye strese giriyo hayvan anlamıyorum :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

mesela kaç derece soğuk dediğin yer bide orda mı doğdular benim ki full bizim yanımızda sıcak ortamda bide hava değişikliği hasta eder

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    6 7 ye kadar düşüyo çok soluklarda hala doguyolar 30 40 takım kuş yuvaların bi kısmı söktüm eşleri ayırdım bi kısmının yavruları büyütmesini bekliyorum

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sizin üretimhane var sanırım . bende kaç gündür petshopları geziyom güzel bir eş arıyorum bulursam herşey hazır bende yavru almak istiyorum artık :)

7. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Evet üretimhane var

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  9. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Amin

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşların yerleri değişmesin, kafesi ve yuvalığı didikleyen olmasın, yeterlidir :)

Sayfayı Paylaş