Karadeniz Pet

Nasıl Yapmam Gerekir?

• Konbuyu başlatan DaisukeNiiwa
  • Başlangıç tarihi
D

DaisukeNiiwa

Guest
Daha önceden muhabbet kuşu ve papağan besledim ben ve ailem bu konusunda bilgiliyiz şimdi iki tane yavru almaya planlıyorum yani bir takım alıcam zamanı geldiinde kendiler mi çiftleşir yoksa ayırmam mı gerekir aynı kafeste kalmaları sıkıntı olur mu sanırım yaklaşık 1 yasında çiftleşmeleri gerekiyor tek amacım sağlıklı bir çift ve yavrularını almak bu yüzden yavru almayı planlıyorum alışmaları ve anlaşmalarıda güzel olur diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim :confused: :confused:

Yavru olduğundan
ve cinsiyetinden
emin olduğunuz
iki yavru beraber
büyüyen iyi bir eş olur
Sabredersen böylesi daha iyi

Bulunduğunuz ili yazarsanız size yakın olan üretici arkadaşlar yardımcı olurlar size.

Kesinlikle daha sağlıklı olacağını düşündüğümden yavru düşünüyorum teşekkürler .

İstanbu/Maltepe

Kesinlikle daha sağlıklı olacağını düşündüğümden yavru düşünüyorum teşekkürler .

İstanbu/Maltepe

Forumda bulunduğunuz yerde veya yakınında birçok üretici var onlarla iletişime geçerseniz hem sağlıklı kuşlar sahiplenirsiniz hem de tecrübeleriyle yardımcı olurlar size.

Bence hazır bir çift alın, 8-10 ay sonra çift olsunlar yavru alayım diye beklemek, başka kuşunuz yoksa canınızı sıkabilir...

Forumda yeniyim bilginiz için çok teşekkür ederim biraz kurcalayıp bulacağıma inanıyorum dediğiniz gibi tecrübesinden faydalanmakta çok güzel olur en azından yanlıs yapmamıs olurum ve masum canlılar içinde daha sağlıklı olur tekrardan teşekkür ederim üstad

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:31 --

Bence hazır bir çift alın, 8-10 ay sonra çift olsunlar yavru alayım diye beklemek, başka kuşunuz yoksa canınızı sıkabilir...

Aslında bende düşündüm fakat çiftin ne kadar uyumlu yada daha önceden nasıl bakıldıgı hakkında şüphelerim var sağlıklı olur mu diye ama Uğur beyin dediği gibi çevremdeki üreticileri araştırıp onlardan sağlıklı olgun bir takım alırsam eğer aklımda soru işareti kalmaz ve dediğiniz gibi olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri