petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nasıl Yapmam Gerekir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DaisukeNiiwa tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. DaisukeNiiwa
    Gizli

Daha önceden muhabbet kuşu ve papağan besledim ben ve ailem bu konusunda bilgiliyiz şimdi iki tane yavru almaya planlıyorum yani bir takım alıcam zamanı geldiinde kendiler mi çiftleşir yoksa ayırmam mı gerekir aynı kafeste kalmaları sıkıntı olur mu sanırım yaklaşık 1 yasında çiftleşmeleri gerekiyor tek amacım sağlıklı bir çift ve yavrularını almak bu yüzden yavru almayı planlıyorum alışmaları ve anlaşmalarıda güzel olur diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim :confused: :confused:

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavru olduğundan
    ve cinsiyetinden
    emin olduğunuz
    iki yavru beraber
    büyüyen iyi bir eş olur
    Sabredersen böylesi daha iyi

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Bulunduğunuz ili yazarsanız size yakın olan üretici arkadaşlar yardımcı olurlar size.

4. DaisukeNiiwa
    Gizli

Kesinlikle daha sağlıklı olacağını düşündüğümden yavru düşünüyorum teşekkürler .

İstanbu/Maltepe

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Forumda bulunduğunuz yerde veya yakınında birçok üretici var onlarla iletişime geçerseniz hem sağlıklı kuşlar sahiplenirsiniz hem de tecrübeleriyle yardımcı olurlar size.

6. ali.pasaoglu

Beğenileri:
    0
    Bence hazır bir çift alın, 8-10 ay sonra çift olsunlar yavru alayım diye beklemek, başka kuşunuz yoksa canınızı sıkabilir...

7. DaisukeNiiwa
    Gizli

Forumda yeniyim bilginiz için çok teşekkür ederim biraz kurcalayıp bulacağıma inanıyorum dediğiniz gibi tecrübesinden faydalanmakta çok güzel olur en azından yanlıs yapmamıs olurum ve masum canlılar içinde daha sağlıklı olur tekrardan teşekkür ederim üstad

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:31 --

Aslında bende düşündüm fakat çiftin ne kadar uyumlu yada daha önceden nasıl bakıldıgı hakkında şüphelerim var sağlıklı olur mu diye ama Uğur beyin dediği gibi çevremdeki üreticileri araştırıp onlardan sağlıklı olgun bir takım alırsam eğer aklımda soru işareti kalmaz ve dediğiniz gibi olur

#7 DaisukeNiiwa, 6 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2015

Sayfayı Paylaş