Karadeniz Pet

naturbird.com alışveriş

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar naturbird.com 50 tl altındaki ürünleri göndermiyormu. Daha önce alış veriş eden arkdaşlar varmı.

Ben ürün almak istedim ama 50 TL tamamlanması gerekir dedi.

Ben alışveriş yapmadım ama tahminim 50 TL ve üstünde ücretsiz kargo yapar diğer türlü kargoyu siz karşılarsınız köpeklerime mama filan alırken 50 TL ve üzeri alışverişi firma karşılıyor ordan biliyorum

Ben alışveriş yapmadım ama tahminim 50 TL ve üstünde ücretsiz kargo yapar diğer türlü kargoyu siz karşılarsınız köpeklerime mama filan alırken 50 TL ve üzeri alışverişi firma karşılıyor ordan biliyorum

Zaten PTT kapıda ödemeli almak istiyorum kargo neyse ben veririm.

Ben 40 liralık kafesi almıştım. 9 lirada kargo ödedim.

Ben 40 liralık kafesi almıştım. 9 lirada kargo ödedim.

Hocma kargo ücreti önemli değil almak istediklerim bunlar.

2 adet 60*40 ön tel = 12 TL
1 adet tahta tünek = 6 TL
4 adet kristal tünekli yemlik = 2 TL
2 adet çift bölmeli akıllı yemlik = 5 TL
2 adet silikon sulu büyük = 2 TL
2 adet kalamar kemiği = bunun fiyatını bilmiyorum

Toplam 30 tl falan tutuyor her halde.

Kardeşim ben sitenin sahibi Erol beyin numarasını vereyim sana sen yarın arayıp sorarsın

yok hocam durum şu şekilde, ben de alışveriş yaptığım için biliyorum, aldığınız ürünlerin fiyatı ne olursa olsun kargo ücretini siz ödüyorsunuz, tek tek satılan ürünler hariç (örneğin kafes vb. hariç) diğer ürünlerde minimum alış miktarları var, örneğin bir suluktan en az 12 tane alabilirsiniz yazıyor sitede...
Toplamda 50 TL'nin üzerinde alışveriş yapacaksanız toplu halde satılan ürünlerden de bir kaç tane alabiliyorsunuz yani 12 suluk yerine 1 ya da 2 tane suluk alabiliyorsunuz, tek şart aldığınız ürünlerin toplam fiyatı 50 TL ve üzeri olacak...

Geri